notes
0

Projekt Zb2

100% legalny
Od 15 lat w branży budowlanej
14 dni na zwrot
Zb2
Dodaj do porównywarki

3 570,00 zł

negocjuj cenę

WYBIERAJĄC OPCJĘ NEGOCJACJI CENY NIE MOŻESZ WYBRAĆ PREZENTÓW

zapytaj o projekt

zapytaj o budowę

bezpłata wysyłka

lustrzane odbicie dostępne

wybierz swój prezent
o wartości min. 300zł za jedyne 1zł

Opis Projektu Zb2

Zb2 to projekt funkcjonalnego bliźniaka z pełnym pietrem, który pasuje do każdego krajobrazu: leśnego, miejskiego czy podmiejskiego oraz spełnia potrzeby większości z nas jeśli chodzi o rozplanowanie pomieszczeń.  Bryła budynku jest współczesna, zwarta, a wykończenie elewacji nadaje wysublimowanego oraz klasycznego charakteru. Unikalnym rozwiązaniem jest zadaszone wejście, które zostało utworzone z tarasu na piętrze.

Projekt domu Zb2 został zaprojektowany tak, aby pasował do wielu scenariuszy współczesnego stylu życia. Może być zaadaptowany pod potrzeby młodego małżeństwa, które łączy pracę z życiem rodzinnym. Na parterze znajduje się gabinet, ulokowany w tylnej części domu. Może mieć także osobne wejście z zewnątrz. W innym scenariuszu to pokój gościnny, który równie dobrze służyć może jako sypialnia czy to rodziców, czy może raczej dziadków. Zaletą tego projektu jest przestronny, jasny salon zaprojektowany bliźniaczo z kuchnią - w tzw. kompozycji otwartej. Taka kuchnia jest marzeniem każdej prawdziwej kobiety - duża, można w niej tańczyć, jasna - przyjemnie w niej spędzać czas, z wyspą lub barkiem oddzielającym od jadalni oraz pojemną spiżarką! Wreszcie więcej miejsca na przechowywanie tych wszystkich pyszności!!! Jeżeli zrezygnujesz ze spiżarni, możesz powiększyć powierzchnię kuchni, wykonując nowoczesną zabudowę na całą wysokość kondygnacji, gdzie pomieścisz pomoce kuchenne i zapasy. To wnętrze idealnie pasuje pod zabudowę meblami w stylu tradycyjnym, w ciepłym drewnie i fikuśnymi uchwytami z ręcznie malowanymi wzorami, jak również w stylu super nowoczesnym na wysoki połysk.

Kolejną zaletą tego projektu jest duża powierzchnia mieszkalna na piętrze. Są tu aż cztery sypialnie i osobna garderoba! Główna sypialnia posiada nawet własną, przytulna łazienkę oraz zamykaną garderobę. Łazienka na piętrze ma miejsce na wannę oraz prysznic.Ponieważ w każdym pokoju jest sporo miejsca na szafy z dodatkowej garderoby można zrobić pralnię.

Ten dom idealnie pasuje na każdy okres życia, od młodego małżeństwa jeszcze bez dzieci (poddasze można wykończyć w drugim etapie realizacji), do dużej rodziny 3-4 a, nawet 7 osobowej! Swobodę planowania umożliwia brak ścian nośnych na piętrze, dzięki czemu jeszcze na etapie budowy można dzielić dowolnie przestrzeń wg faktycznych potrzeb.

Ten projekt jest często wybierany przez developerów!

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: żelbetowy

z500_3002

O autorze projektu Zb2

Z500
Kategoria główna: Pozostałe projekty
Biuro projektowe: Z500
Autor: Z500


Rzuty

Parter
PomieszczeniePowierzchnia [m2]
Salon+jadalnia32.5
Kuchnia+spiżarka11.65
Hol14.74
Gabinet12
WC4.77
Sień4.6
Garaż+pom. gosp.53.4
Rzut Zb2
Piętro
PomieszczeniePowierzchnia [m2]
Pokój15.25
Pokój17.59
Pokój19.61
Pokój16.36
Hol8.8
Garderoba8.4
Łazienka6.3
Łazienka4.4
Rzut Zb2

Elewacje

Elewacja Zb2Elewacja Zb2Elewacja Zb2Elewacja Zb2

Sytuacja

Przekrój Zb2

Wnętrza

Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2Wnętrze Zb2

złoś błąd

U nas zawsze GRATIS:

  • Dziennik budowy
  • 4 egzemplarze dokumentacji
  • Zgoda autora na zmiany
  • Uprawnienia autorów

Wahasz się? Zadzwoń 43 675 67 67 lub napisz e-mail.

UWAGA! Specjalna oferta dla klientów z woj. łódzkiego. >> zobacz szczegóły <<

Zapytaj o ofertę

Podobne projekty

Komentarze do projektu

Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!

Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!

Masz wątpliwości? Zadzwoń i dopytaj o szczegóły
Budowa domów