notes
0

Projekty domów ekskluzywnych 

Do kogo skierowana jest oferta domów ekskluzywnych ?

W kolekcji domów ekskluzywnych znajdują się pomysły na dom dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy potrzebują dużej, funkcjonalnej przestrzeni i uczucia swobody. Architekci stworzyli właśnie dla nich kolekcję projektów domów ekskluzywnych, wyróżniających się wysokim standardem oraz ponadprzeciętną powierzchnią użytkową. Można tu znaleźć propozycje dla wymagających klientów, poszukujących niezwykle przestronnych willi i rezydencji. Jest to oferta skierowana do inwestorów, którzy mogą pozwolić sobie na większą inwestycję, w zamian za niezwykle wysoki standard.

Czym charakteryzują się domy ekskluzywne ?

Domy ekskluzywne cechuje ponadprzeciętna powierzchnia użytkowa. We wnętrzu kryje się duża przestrzeń dzienna, obszerne kuchnie, duże sypialnie oraz duża przestrzeń gospodarcza z garażem na przynajmniej jedno auto. W domach ekskluzywnych, poza standardowymi pomieszczeniami, jest także miejsce na przestrzeń rekreacyjną. W zależności od preferencji może być to basen, siłownia, kino domowe, pokoje bilardowe, groty solne, czy sauny. Dzięki tak dużemu metrażowi, budynek da się podzielić na część nocną oraz strefę dziennej aktywności, co pozytywnie wpływa na komfort codziennego użytkowania. Można pozwolić sobie także na przestronny taras, na którym dodatkowo można stworzyć klimatyczną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W budynku zmieszczą się również pomieszczenia pomocnicze takie jak choćby pralnia, suszarnia czy spiżarnia, które ułatwią nasze życie.

Jakie projekty w kategorii domów ekskluzywnych możemy Państwu zaoferować ?

W naszej ofercie posiadamy różnorodne domy w tej kategorii. Dla właścicieli ceniących sobie oryginalność oraz niebanalne rozwiązania architektoniczne, przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji nowoczesnych budynków, urozmaiconych nietuzinkowymi przeszkleniami, uskokami czy też elewacjami będącymi kompilacją różnych materiałów budowlanych. Dla koneserów tradycyjnego budownictwa znajdą się natomiast domy klasyczne, o harmonijnych kształtach i stonowanej kolorystyce. Domy w tej kategorii zdecydowanie wyróżniają się reprezentacyjnym wyglądem i bez wątpienia przykuwają uwagę.

Pokazuje 1 - 18 z 70 elementów

Zobacz również

Nowe projekty

Chwilowo brak projektów.

Promocje

 • Marcello
  5 Review(s) 
 • Tamarillo 2
  0 Review(s) 
 • Sezam 4
  5 Review(s) 
 • Kiwi 2
  0 Review(s) 
 • Sezam 3
  0 Review(s) 
 • Pistacja 2
  0 Review(s) 
 • Amaretto
  0 Review(s) 
 • Cynamon
  5 Review(s) 
 • Migdał 2
  0 Review(s) 
 • Daktyl 2
  0 Review(s) 

Biura projektowe