Wyszukiwarka domów

Powierzchnia

Poddasze

Typ garażu

Typ dachu

Ilość pokoi

Styl

Piwnica

Rodzaj zabudowy

Technologia

Projekty domów letniskowych 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Gotowe Projekty domów letniskowych

Odpoczynek na własnych zasadach.

Do Polski dotarł wreszcie trend na weekendowe wyjazdy. Jako, że jest to dość kosztowne, warto pomyśleć o własnym domku letniskowym. Tylko to gwarantuje wypoczynek dokładnie taki, jak nam odpowiada, a nie taki, jak wymusza na nas wybrany ośrodek.

Dla kogo domek letniskowy?

Dawniej, własny domek letniskowy kojarzył się z luksusem, na który stać było niewielu. Teraz panuje coraz większa świadomość w tym temacie. Na gotowy projekt domu letniskowego, decydują się rodziny, które w dłuższej perspektywie chcą wydawać mniej na wypoczynek i rekreację oraz spędzać czas w miejscu wybranym przez siebie. Taka opcja doskonale się sprawdza w przypadku mieszkańców dużych miast, którzy w dni wolne od pracy chcą odpocząć na łonie natury.

Letniskowy czy całoroczny?

Podejmując decyzję o wyborze gotowego projektu domu letniskowego, warto się zastanowić czy będziemy z niego korzystać przez cały rok czy tylko w sezonie letnim. Oczywiście zależy to od miejsca gdzie taki domek stanie. Nad jeziorem zima może brakować atrakcji, za to w lesie można zorganizować kulig i ognisko dla przyjaciół. Koszty dostosowania budynku do całorocznego użytku są niewielkie. Letniska z reguły są niewielkie. Powierzchnia użytkowa nie przekracza kilkudziesięciu metrów, ale to w zupełności wystarczy do komfortowego wypoczynku. Do realizacji gotowego projektu domu letniskowego nie potrzebujemy ani dużej działki ani fortuny. Komfort posiadania własnego letniska wynagrodzi w pewnością wszystkie trudy budowy.

Zobacz również

Nowe projekty

Promocje

 • Słoneczny Dom 61
  5 Review(s) 
 • Dom w Luizjanie 5
  5 Review(s) 
 • Bliźniak Kwiat Paproci 74B
  0 Review(s) 
 • GB38 Garaż Blaszany Dwustanowiskowy
  0 Review(s) 

Biura projektowe

Budowa domów