notes
0Gazela Biznesu 2015
Odznaka Honorowa
Nominacja Do Nagrody Gospodarczej
Róża Przedsiębiorczości
Menedżer Roku
Medal Europejski
Dąb Rozwoju
Gazela Biznesu
Przyjaciel Samorządu Łaskiego
Rekomendują nas Klienci
Lider Innowacji
Ekologiczne rozwiązania

Kim jesteśmy?

Marka Archido.pl to dział firmy BK Business, regionalnego lidera w branży budowlanej, obecnego na rynku od 1999 roku.

Oferujemy sprzedaż gotowych projektów budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych, rolniczych, komercyjnych i wielu innych.

Archido.pl jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze poszukują gotowego projektu budowlanego . Projektowanie wymarzonego domu czy siedziby firmy to długotrwały proces. Pochlania wiele tygodni, często nie dając satysfakcjonującego efektu końcowego. Nasza platforma oferuje szeroką i bogatą gamę gotowych produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Sklep internetowy www.archido.pl to szansa na zakup idealnego projektu budowlanego bez wychodzenia z domu. Zaawansowana wyszukiwarka, z pośród tysięcy produktów, wyświetli tylko te, które spełniają Twoje wymagania.

Stawiamy na różnorodności, oferujemy gotowe projekty zarówno małych i przytulnych domków jak i masywnych rezydencji. W naszej ofercie, oprócz typowych i klasycznych projektów, znajdziesz również budynki o niekonwencjonalnych bryłach, świetnie wpasowujące się w różnorodne ukształtowania terenu.  Posiadamy projekty przeznaczone zarówno do przestrzeni miejskich, leśnych, górskich jak i wiejskich. Współpracujemy tylko z najlepszymi biurami projektowymi, do wszystkich sprzedawanych przez nas projektów dołaczamy kopie uprawnień projektowych autorów.  Wystarczy jeden wieczór, by znaleźć  konstrukcję swoich marzeń.

Co nas wyróżnia?

Archido.pl to nie tylko baza najlepszych w Polsce gotowych projektów. Kupując projekt w Archido.pl otrzymujesz dostęp do dzisiątek tysięcy produktów budowlanych z atrakcyjnymi rabatami cenowymi. Każdy nasz klient może uzyskać rabat na zakupy dowolnych produktów budowlanych z oferty działów firmy BK Business:

  • Centrum Budowlane,
  • Hurtownia Hydrauliczna,
  • Okna i Drzwi,
  • Łazienki,
  • Wentylacja i Klimatyzacja,
  • Projektowanie i Aranżacja Wnętrz
  • Farby i wykończenie wnętrz.

Zapraszamy również do naszego Punktu Obsługi Klienta w Łasku (woj.łódzkie) - więcej informacji o punkcie sprzedaży


Budowa domów