notes
0

Kim jesteśmy?

Marka Archido.pl to dział firmy MKM MEDIA, wydawcy internetowych serwisów branżowych w tematyce Dom&Wnętrza na rynku od 2013 roku.

Oferujemy sprzedaż gotowych projektów budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych, rolniczych, komercyjnych i wielu innych.

Archido.pl jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze poszukują gotowego projektu budowlanego . Projektowanie wymarzonego domu czy siedziby firmy to długotrwały proces. Pochlania wiele tygodni, często nie dając satysfakcjonującego efektu końcowego. Nasza platforma oferuje szeroką i bogatą gamę gotowych produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Sklep internetowy www.archido.pl to szansa na zakup idealnego projektu budowlanego bez wychodzenia z domu. Zaawansowana wyszukiwarka, z pośród tysięcy produktów, wyświetli tylko te, które spełniają Twoje wymagania.

Stawiamy na różnorodności, oferujemy gotowe projekty zarówno małych i przytulnych domków jak i masywnych rezydencji. W naszej ofercie, oprócz typowych i klasycznych projektów, znajdziesz również budynki o niekonwencjonalnych bryłach, świetnie wpasowujące się w różnorodne ukształtowania terenu.  Posiadamy projekty przeznaczone zarówno do przestrzeni miejskich, leśnych, górskich jak i wiejskich. Współpracujemy tylko z najlepszymi biurami projektowymi, do wszystkich sprzedawanych przez nas projektów dołaczamy kopie uprawnień projektowych autorów.  Wystarczy jeden wieczór, by znaleźć  konstrukcję swoich marzeń.

Co nas wyróżnia?

Archido.pl to nie tylko baza najlepszych w Polsce gotowych projektów. Kupując projekt w Archido.pl możesz uzyskać rabat. Każdy nasz klient może uzyskać rabat na zakup projektu:

Zapraszamy również do naszego Punktu Obsługi Klienta w Łodziwięcej informacji o punkcie sprzedaży

Archido logo