notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Łódź

Własny dom to marzenie wielu z nas. Stworzenie idealnej konstrukcji to długi i żmudny proces. By go ułatwić postanowiliśmy otworzyć platformę zawierającą gotowe projekty domów.

Projekty domów Łódź

Łódź to idealne miejsce na kupno własnej działki budowlanej. Liczne parki, spokojne i ciche alejki oraz piękny krajobraz przyrody, z pewnością pozwolą na przeżycie niesamowitych chwil w rodzinnym gronie.

Proponowany projekt domu w Łodzi

W Łódzką aglomerację idealnie wpasuje się piętrowy projekt Zx20, pochodzący z pracowni architektonicznej Z500. Proponowany projekt domu to masywna konstrukcja, wyróżniająca się nowoczesnym designem i niestandardową formą. Jest podzielona na dwie części – wypoczynkową oraz sypialną. Na parterze usytuowano dwie garderoby, pokój, trzy łazienki, salon, kuchnię połączoną z jadalnią, spiżarkę, pokój rekreacyjny, pomieszczenie gospodarze oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja zawiera trzy pokoje, dwie garderoby, saunę, trzy łazienki, pralnię i pokój rekreacyjny. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 388.7 m2.

Zx20 to unikalny proponowany projekt domu. W Łodzi coraz częściej obserwuje się modę na budowę domów w stylu nowoczesnym. Najlepszym miejscem na tego typu przedsięwzięcia są obrzeża miasta.

Najpopularniejsze projekty domów w Łodzi

Zx8Rezydencja leśnaFaros 2 to najpopularniejsze projekty domów w Łodzi. To konstrukcje przystosowane dla osób ceniących oryginalność i niepowtarzalny styl. Cechuje je przestrzenność i funkcjonalność. Dużym atutem budowli są masywne okna, idealnie doświetlające każdy zakamarek domu. Projekty domów z pewnością wpasują się w każdy rodzaj działki.

Gdzie kupić projekt domu w Łodzi?

Biuro sprzedaży projektów domów znajduje się w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 36 min drogi od centrum Łodzi. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, porady oraz pokaz pełnej oferty renomowanych pracowni architektonicznych.


Budowa domów