notes
0

Łódź

Własny dom to marzenie wielu z nas. Stworzenie idealnej konstrukcji to długi i żmudny proces. By go ułatwić postanowiliśmy otworzyć platformę zawierającą gotowe projekty domów.

Projekty domów Łódź

Łódź to idealne miejsce na kupno własnej działki budowlanej. Liczne parki, spokojne i ciche alejki oraz piękny krajobraz przyrody, z pewnością pozwolą na przeżycie niesamowitych chwil w rodzinnym gronie.

Proponowany projekt domu w Łodzi

W Łódzką aglomerację idealnie wpasuje się piętrowy projekt Faros 2, pochodzący z pracowni architektonicznej DOMENA. Proponowany projekt domu to masywna konstrukcja, wyróżniająca się nowoczesnym designem i niestandardową formą. Jest podzielona na dwie części – wypoczynkową oraz sypialną. Na parterze usytuowano dwa pokoje, dwie łazienki, salon, kuchnię połączoną z jadalnią, oraz garaż. Górna kondygnacja zawiera trzy pokoje, łazienkę. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 162,5 m2.

Faros 2 to unikalny proponowany projekt domu. W Łodzi coraz częściej obserwuje się modę na budowę domów w stylu nowoczesnym. Najlepszym miejscem na tego typu przedsięwzięcia są obrzeża miasta.

Najpopularniejsze projekty domów w Łodzi

Rezydencja leśnaFaros 2 to najpopularniejsze projekty domów w Łodzi. To konstrukcje przystosowane dla osób ceniących oryginalność i niepowtarzalny styl. Cechuje je przestrzenność i funkcjonalność. Dużym atutem budowli są masywne okna, idealnie doświetlające każdy zakamarek domu. Projekty domów z pewnością wpasują się w każdy rodzaj działki.

Gdzie kupić projekt domu w Łodzi?

Biuro sprzedaży projektów domów znajduje się w Łodzi przy ulicy Narutowicza 77, biuro 302. To zaledwie 5 min drogi od ścisłego centrum Łodzi. Oferujemy kompleksową obsługę klienta, porady oraz pokaz pełnej oferty renomowanych pracowni architektonicznych.