notes
0

Bełchatów

Bełchatów to miasto istniejące od 1500 roku. Swoim urokiem i licznymi atrakcjami przyciąga co roku dużą liczbę turystów. Najchętniej odwiedzanymi punktami są kąpieliska Słok oraz Wawrzkowizna.

Projekty domów Bełchatów

Własny dom nieopodal jeziora to idealne miejsce by odetchnąć od otaczających nas problemów czy szarej rzeczywistości. Z myślą o osobach planujących budowę domu, otworzyliśmy portal internetowy zawierający gotowe projekty domów. Bełchatów to doskonały rejon do odpoczynku i relaksu.

Proponowany projekt domu w Bełchatowie

W otoczenie miejskie idealnie wkomponuje się Jeremiasz 2 PS. Proponowany projekt domu to rozłożysta bryła, cechująca się oryginalnością i prostotą wykonania. Gotowy projekt domu został zaprojektowany w biurze architektonicznym DOMENA. To konstrukcja parterowa, posiadająca kuchnię, jadalnię, spiżarnię, salon, trzy pokoje w tym jeden z garderobą, gabinet, dwie garderoby, dwie łazienki, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 143.93 m2. Z pewnością wpasuje się w każde ukształtowanie terenu w Bełchatowie.

Najpopularniejsze projekty domów w Bełchatowie

Najpopularniejsze projekty domów w Bełchatowie to Tiramisu oraz Amanda. To domy zaprojektowane w tradycyjnej technologii. Klasyczne konstrukcje urozmaicone nowoczesnymi detalami, przyciągają uwagę każdego przechodnia.

 

Gdzie kupić projekt domu w Bełchatowie

Wszystkie projekty domów możesz kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 32,2 km od Bełchatowa drogą krajową 484.