notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Błaszki

Błaszki to miejscowość należąca do powiatu sieradzkiego. Niewielkie miasto kusi pięknym krajobrazem i licznymi zabytkami.

Projekty domów Błaszki

Dla wszystkich tych, którzy marzą o budowie domu blisko natury, stworzyliśmy portal Archido.pl obejmujący różnorodne projekty domów. Błaszki to idealne miejsce do ucieczki z wielkiego miasta.

Proponowany projekt domu w Błaszkach

Na tereny o niedużej liczbie zaludnienia idealnie sprawdzi się dom Opałek II N. Proponowany projekt domu to konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Jest przeznaczona dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze usytuowano salon połączony z jadalnią, gabinet, kuchnię, garderobę, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy. Poddasze użytkowe posiada trzy sypialnie, dwie łazienki i garderobę. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 135.51 m2. Projekt domu wpasuje się w każdy rodzaj działki w Błaszkach.

Najpopularniejsze projekty domów w Błaszkach

Najpopularniejsze i najchętniej kupowane projekty domów w Błaszkach to KoralgolBalbina II oraz APS 119L+P. Konstrukcje posiadają rozłożystą formę. Cechują się oryginalnością i prostotą wykonania. Elementem wyróżniającym są masywne okna o różnorodnych wymiarach.

Gdzie kupić projekt domu w Błaszkach

Wszystkie projekty domów renomowanych producentów można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 50,9 km krajową 12 od Błaszek.


Budowa domów