notes
0

Brzeziny

Brzeziny to niewielka miejscowość leżąca nieopodal Łodzi. Główną atrakcją jest muzeum regionalne oraz pobliski Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich.

Projekty domów Brzeziny

Dla tych, którzy marzą o budowie domu w zacisznych okolicach, stworzyliśmy portal posiadający liczne projekty domów. Brzeziny to miejsce pełne przepięknych krajobrazów i śladów historii.

Proponowany projekt domu w Brzezinach

W niewielką aglomerację miejską idealnie wpasuje się dom Meander 2. Proponowany projekt domu został stworzony w biurze projektowym DOMENA. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Jest podzielona na dwie sfery – dzienną i sypialną. Na parterze usytuowano kuchnię, spiżarnię, salon z jadalnią, pokój, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Góra zawiera dwie łazienki, trzy pokoje i dwie garderoby. Projekt domu nadaje się na długą i szeroką działkę. Brzeziny to doskonałe miejsce do regeneracji i odpoczynku na łonie natury.

Najpopularniejsze projekty domów w Brzezinach

Najpopularniejsze projekty domów w Brzezinach to SwetoniuszŚnieżka 2G oraz Dom w Teksasie. Konstrukcje są stworzone w tradycyjnej technologii, cechują się prostotą i ciekawą formą. Są funkcjonalne i efektywne.

Gdzie kupić projekt domu w okolicach Brzezin

Wybrany projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 55 minut jazdy samochodem od Brzezin.