notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Brzeziny

Brzeziny to niewielka miejscowość leżąca nieopodal Łodzi. Główną atrakcją jest muzeum regionalne oraz pobliski Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich.

Projekty domów Brzeziny

Dla tych, którzy marzą o budowie domu w zacisznych okolicach, stworzyliśmy portal posiadający liczne projekty domów. Brzeziny to miejsce pełne przepięknych krajobrazów i śladów historii.

Proponowany projekt domu w Brzezinach

W niewielką aglomerację miejską idealnie wpasuje się dom Meander 2. Proponowany projekt domu został stworzony w biurze projektowym DOMENA. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Jest podzielona na dwie sfery – dzienną i sypialną. Na parterze usytuowano kuchnię, spiżarnię, salon z jadalnią, pokój, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Góra zawiera dwie łazienki, trzy pokoje i dwie garderoby. Projekt domu nadaje się na długą i szeroką działkę. Brzeziny to doskonałe miejsce do regeneracji i odpoczynku na łonie natury.

Najpopularniejsze projekty domów w Brzezinach

Najpopularniejsze projekty domów w Brzezinach to SwetoniuszŚnieżka 2G oraz Dom w Teksasie. Konstrukcje są stworzone w tradycyjnej technologii, cechują się prostotą i ciekawą formą. Są funkcjonalne i efektywne.

Gdzie kupić projekt domu w okolicach Brzezin

Wybrany projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 55 minut jazdy samochodem od Brzezin.


Budowa domów