notes
0

Działoszyn

Działoszyn to miejscowość położona w powiecie pajęczańskim. Główną atrakcją przyciągającą turystów jest pałac pochodzący z późnego renesansu. Odbywają się w nim wystawy czy firmowe konferencje. Miasto jest otoczone niezwykle imponującymi krajobrazami.

Projekty domów Działoszyn

Dla wszystkich tych, którzy pragną zamieszkać w cichych i klimatycznych rejonach, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Działoszyn to doskonałe miejsce.

Proponowany projekt domu Działoszyn

Na tereny miejskie doskonale sprawdzi się HomeKoncept 17. Proponowany projekt domu pochodzi z pracowni architektonicznej HomeKoncept. To dom parterowy jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Na parterze usytuowano garderobę, kotłownię, łazienkę, kuchnię, jadalnię oraz salon. Górna kondygnacja składa się z dwóch pokoi, sypialni, łazienki i garderoby. Projekt jest przystosowany dla 4-5 osobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Działoszynie

Najpopularniejsze projekty domów w Działoszynie to TK42WW-121 oraz Dom na Florydzie. Oryginalne i standardowe kształty z pewnością wpasują się w każde ukształtowanie terenu. Proste i zwarte konstrukcje zapewnią domownikom wysoki komfort użytkowania przez długie lata.

Gdzie kupić projekt domu w Działoszynie

Każdy projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. Miasto Łask znajduje się 68,8 km od Działoszyna.