notes
0

Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to niewielka miejscowość położona w powiecie pabianickim. Leży nad rzeką Ner. Miasto przyciąga urokiem okolicznej przyrody, ale i licznymi atrakcjami.

Projekty domów Konstantynów Łódzki

Dla tych którzy marzą o przeprowadzce w ciche i spokojne rejony, stworzyliśmy portal obejmujący projekty domów. Konstantynów Łódzki to miasto z tradycją i klimatem.

Proponowany projekt domu Konstantynów Łódzki

Na tereny podmiejskie doskonale sprawdzi się Dom w kalateach 2 ver.2. Proponowany projekt wyróżnia się nowoczesnym designem i ciekawą formą. Został stworzony w pracowni projektowej Archon+. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na dole usytuowano schowek, spiżarnię, kuchnię, jadalnię, salon, pokój, łazienkę, garderobę, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Poddasze składa się z trzech pokoi, łazienki, garderoby, pralni oraz strychu. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 153.14 m2. Projekt domu z pewnością wpasuje się w każde ukształtowanie terenu w rejonie Konstantynowa Łódzkiego.

Najpopularniejsze projekty domów w Konstantynowie Łódzkim

Najpopularniejsze projekty domów w Konstantynowie Łódzkim to Dom w rododendronachZ165 i WW-114. To masywne konstrukcje o niezwykłej funkcjonalności i praktyczności.

Gdzie kupić projekt domu w Konstantynowie Łódzkim

Gotowe projekty domów można kupić w naszym punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To tylko 30 min drogi samochodem osobowym od Konstantynowa Łódzkiego.