notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Kutno

Kutno to miejscowość znajdująca się w centralnej Polsce. Leży nad rzeką Ochnią. To miasto z imponującą historią i klimatem.

Projekty domów Kutno

Dla osób pragnących zamieszkać w urokliwych miasteczkach, otworzyliśmy portal zawierający projektu domów. Kutno z pewnością zapewni idealne warunki mieszkalne dla każdego.

Proponowany projekt domu Kutno

W rejony przyrzeczne idealnie wpasuje się TK32. Proponowany projekt domu cechuje się klasyczną formą, urozmaiconą nowoczesnymi detalami. Pochodzi z biura projektowego ArchiTEKA. To dom jednorodzinny parterowy. Jest wyposażony w przestronny salon z jadalnią, trzy pokoje, dwie łazienki, wc, kuchnię oraz garaż dwustanowiskowy. Dużym atutem jest zadaszony taras. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 130.5 m2. Idealnie sprawdzi się na długiej i wąskiej działce.

Najpopularniejsze projekty domów w Kutnie

Najpopularniejsze projekty domów w Kutnie to TK39Marcello oraz TK9GL1. Konstrukcje posiadają prostą i zwartą formę. Są estetyczne i funkcjonalne.

Gdzie kupić projekt domu w Kutnie

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To 86,7 km drogi od Kutna.


Budowa domów