notes
0

Łęczyca

Łęczyca to miejscowość położona w województwie łódzkim. Leży tuż przy ujściu Bzury w centralnej części Polski. To miasto z bogatą historią i zabytkami. Do największych atrakcji turystycznych można zaliczyć Zamek Królewski, w którym organizowane są coroczne pokazy rycerskie oraz Ratusz klasycystyczny.

Projekty domów Łęczyca

Dla tych którzy pragną zamieszkać w klimatycznych rejonach, stworzyliśmy portal obejmujący gotowe projekty domów. Łęczyca to doskonałe miejsce dla osób interesujących się historią czy sztuką.

Proponowany projekt domu Łęczyca

W okolice Łęczyckie idealnie wkomponuje się Puchatek N 2G. Proponowany projekt domu został stworzony w biurze architektonicznym Dominanta. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze umiejscowiono salon, kuchnię, łazienkę, garderobę, pokój, pomieszczenie techniczne, gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z dwóch łazienek, czterech sypialni i dwóch garderob. Łączna powierzchnia użytkowa wszystkich pomieszczeń wynosi 147.64m2. Projekt domu jest przystosowany na szeroką i długą działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Łęczycy

Najpopularniejsze projekty domów w Łęczycy to Dom w Alabamie 3LK&712 oraz Żwirek. Konstrukcje cechują się oryginalnością i prostotą wykonania. Są niezwykle efektywne i funkcjonalne.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Łęczycy

Punkt sprzedaży gotowych projektów domów znajduje się w Łasku. To zaledwie 68,5 km drogi z Łęczycy.