notes
0

Łowicz

Łowicz to miasto znajdujące się nad rzeką Bzurą w województwie łódzkim. Do najważniejszych atrakcji zabytkowych zalicza się Bazylikę Katedralną pochodzącą z okresu barokowo – renesansowego, Kościół Pijarów czy klasycystyczny Ratusz. To miejscowość bogata gospodarczo.

Projekty domów Łowicz

Dla wszystkich tych, którzy marzą o budowie domu w terenach o ciekawej historii, stworzyliśmy portal obejmujący projekty domów. Łowicz to miasto z charakterem, z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Proponowany projekt domu Łowicz

W rejonie Łowicza doskonale sprawdzi się TK35. Proponowany projekt domu wyróżnia się ciekawym kształtem oraz nowoczesnymi dodatkami elewacyjnymi. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Dom został zaprojektowany w biurze projektowym ArchiTEKA. Jest podzielony na dwie sfery – dzienną oraz sypialną. Na dole usytuowano salon, jadalnię, gabinet, kuchnię, spiżarnię, WC, dwa pomieszczenia gospodarcze, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z trzech pokoi, dwóch łazienek, pralni oraz pomieszczenia gospodarczego. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 201.76 m2. Projekt domu pomieści 4-5 osobową rodzinę, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Najpopularniejsze projekty domów w Łowiczu

WW-111Bernard oraz LK&650 to najpopularniejsze projekty domów w Łowiczu. Konstrukcje z pewnością wpasują się w folklorystyczny charakter rejonu Łowickiego.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Łowiczu

Punkt sprzedaży projektów domów oraz profesjonalna obsługa klienta, znajdują się w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 1,28 h drogi samochodem osobowym z Łowicza.