notes
0

Opoczno

Opoczno to niewielka miejscowość znajdująca się nad rzeką Wąglanką w województwie łódzkim. Leży pomiędzy wyżyną Małopolską a Niziną Mazowiecką. Miasto powstało w 1284 roku. Do najważniejszych zabytków zalicza się Zamek przerobiony na Muzeum, Zespół Dworski oraz Kościół Parafialny.

Projekty domów Opoczno

Z myślą o osobach ceniących sobie spokojne i gustowne okolice, stworzyliśmy portal zawierający gotowe projekty domów. Opoczno to miasto o ciekawej historii, z pewnością zadowoli miłośników historii sztuki.

Proponowany projekt domu Opoczno

Na spokojne okolice Opoczna idealnie nada się Swetoniusz. Proponowany projekt domu to oryginalna propozycja pochodząca z biura projektowego DOMENA. Składa się z dwóch kondygnacji – parteru oraz poddasza użytkowego. Na parterze usytuowano pokój, kuchnię, jadalnię, salon, spiżarnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy. Poddasze składa się z trzech pokoi, garderoby oraz łazienki. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 141.81 m2. Projekt domu jest przystosowany na wąską lub krótką działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Opocznie

KameaDom na Alasce 5 oraz Sezam 4 to najpopularniejsze projekty domów w Opocznie. Budynki wyróżniają się klasyczną i tradycyjną formą.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Opocznie

Wybrane projekty domów można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 1,21 h drogi samochodem osobowym z Opoczna.