notes
0

Pabianice

Pabianice to miejscowość leżąca w województwie łódzkim. Wchodzi w skład Związku Miast Polskich. Głównym punktem turystycznym jest renesansowy Kościół na Starym Rynku, Dom Tkaczy, Dwór Obronny czy Neogotycki Kościół.

Projekty domów Pabianice

Z myślą o osobach ceniących prywatność, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Pabianice to rejon otoczony licznymi urokami natury. Z pewnością zadowolą każdego.

Proponowany projekt domu Pabianice

W rejony aglomeracji miejskiej doskonale wpasuje się Goblin II. Proponowany projekt domu cechuje się prostą i funkcjonalnością. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Jest podzielony na dwie sfery – wypoczynkową oraz sypialną. Dolna kondygnacja składa się z salonu, kuchni połączonej z jadalnią, WC, pokoju, garderoby, pomieszczenia gospodarczego oraz garażu jednostanowiskowego. Na poddaszu znajdują się dwie łazienki, trzy sypialnie i dwie garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 132.1 m2. Projekt domu jest przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Pabianicach

Damokles 2Szejk 2G i Ramzes to najpopularniejsze projekty domów w Pabianicach. Bryły charakteryzują się oryginalnością i lekkością. Idealnie dopasują się do terenów leśnych, jak i osiedlowych.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Pabianicach

Gotowy projekt domu można kupić w naszym punkcie sprzedażowym w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To kilkanaście minut drogi samochodem osobowym z Pabianic.