notes
0

Pajęczno

Pajęczno znajduje się nieopodal Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej. Ogromnym atutem miasta są liczne lasy. Do najważniejszych atrakcji turystycznych należy Kościół Parafialny czy Cmentarz Rzymskokatolicki. Atutem miasta jest Park Tysiąclecia, znajdujący się nad jeziorem Ług.

Projekty domów Pajęczno

Dla wszystkich tych, którzy lubią żyć blisko ze środowiskiem naturalnym, stworzyliśmy portal zawierający gotowe projekty domów. Pajęczno to wyjątkowo atrakcyjny rejon budowlany.

Proponowany projekt domu Pajęczno

Na tereny leśne idealny będzie Dom w jonagoldach ver.2. Proponowany projekt domu wyróżnia się ciekawą konstrukcją oraz niestandardowymi dodatkami elewacyjnymi. To konstrukcja parterowa składająca się z kuchni, spiżarni, salonu, jadalni, dwóch łazienek, trzech pokoi, pralni, kotłowni oraz garażu jednostanowiskowego. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 128.29 m2. Projekt domu jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny. Doskonale wkomponuje się w długą i szeroką działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Pajęcznie

Z27LK&941Jola to najpopularniejsze projekty domów w Pajęcznie. Bryły charakteryzują się tradycyjnością i stereotypowością. Wpasują się w każde otoczenie, zapewniając domownikom wysoki komfort użytkowania przez wiele lat.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Pajęcznie

Wybrany projekt domu można nabyć w punkcie sprzedażowym w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. Czas dojazdu to zaledwie 54 minuty od Pajęczna.