notes
0

Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski leży w centralnej Polsce. Do jego najważniejszych zabytków można zaliczyć Zamek Królewski, Synagogi czy Cerkiew. Główną atrakcją turystyczną jest Stare Miasto, odzwierciedlające średniowieczny styl architektoniczny.

Projekty domów Piotrków Trybunalski

W trosce o wszystkich tych, którzy myślą o rozpoczęciu prac budowlanych, stworzyliśmy nowoczesną platformę oferującą gotowe projekty domów. Piotrków Trybunalski to doskonałe miejsce, w którym każdy będzie się czuł wyjątkowo każdego dnia.

Proponowany projekt domu Piotrków Trybunalski

W rejony Piotrkowa Trybunalskiego najbardziej wpasuje się Dom w rododendronach. Proponowany projekt domu posiada rozłożystą formę. To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Dolna kondygnacja składa się z kuchni, salonu, pokoju, łazienki oraz kotłowni. Na poddaszu usytuowano łazienkę i trzy pokoje. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 101.97 m2. Projekt domu jest przystosowany na wąską lub krótką działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Piotrkowie Trybunalskim

Dom w rukoli (N) ver.2Z18Z109 to najpopularniejsze projekty domów w Piotrkowie Trybunalskim. Proste i zwarte bryły idealnie wpasują się w otoczenie miejskie.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Piotrkowie Trybunalskim

Projekty domów można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To 47,9 km krajową 12 z Piotrkowa Trybunalskiego.