notes
0

Poddębice

Poddębice to miejscowość leżąca w województwie łódzkim. Miasto powstało w 1388 roku. Do najciekawszych atrakcji turystycznych można zaliczyć pałac z okresu renesansu, Kościół św. Katarzyny czy niebieskie szlaki turystyczne. Wartym odwiedzenia jest także park z Bulwarem, znajdujący się nad Nerem.

Projekty domów Poddębice

Dla wszystkich tych, którzy pragną przenieść się w rejony otoczone przyrodą, stworzyliśmy portal oferujący gotowe projekty domów. Poddębice to doskonałe miejsce pełne uroku i klimatu.

Proponowany projekt domu Poddębice

W obszar Poddębic idealnie wpasuje się dom LK&1128. Proponowany projekt domu wyróżnia się nowoczesnym designem. To konstrukcja parterowa z piwnicą i poddaszem użytkowym. Piwnica składa się z pralni połączonej z kotłownią, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego. Na parterze usytuowano kuchnię, WC, jadalnię i pokój dzienny. Górna kondygnacja jest wyposażona w trzy sypialnie, WC i łazienkę. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 121.78 m2. Projekt domu jest przystosowany na wąską lub krótką działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Poddębicach

WacławElvisDominik to najpopularniejsze projekty domów w Poddębicach. Konstrukcje posiadają standardową i klasyczną formę. Są funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Gdzie kupić projekt domu w Poddębicach

Wybrany projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To 39 minut samochodem osobowym od Poddębic.