notes
0

Radomsko

Radomsko to miasto położone w województwie łódzkim. Znajduje się na Wyżynie Przedborskiej. Do najciekawszych miejsc wartych zobaczenia należy Klasztor Franciszkanów, Ratusz, Cmentarz Żydowski czy Chałupa Tatarska. Na terenie Radomska działa ośrodek przemysłu drzewnego.

Projekty domów Radomsko

Dla wszystkich tych, którzy pragną przenieść się w okolice miejskie, stworzyliśmy portal oferujący projekty domów. Radomsko to doskonały teren budowlany.

Proponowany projekt domu Radomsko

W obszar Radomska wpasuje się dom Rumcajs N. Proponowany projekt domu przyciąga uwagę swoim oryginalnym i niebanalnym kształtem. To bryła parterowa posiadająca poddasze użytkowe. Jest podzielona na dwie części – wypoczynkową oraz sypialną. Na parterze usytuowano salon z jadalnią, kuchnię, łazienkę, garderobę, gabinet, kotłownię i garaż jednostanowiskowy. Poddasze użytkowe składa się z trzech sypialni, dwóch garderob oraz łazienki. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 128.83 m2.

Najpopularniejsze projekty domów w Radomsku

IrenaMiki IIBartek to najpopularniejsze projekty domów w Radomsku. Bryły wkomponują się w każdy rodzaj działki.

Gdzie kupić gotowy projekt domu  w Radomsku

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 74,4 km z Radomska.