notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Rzgów

Rzgów to miejscowość leżąca w województwie łódzkim. Wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. Słynie z największych w Europie hal odzieżowo – tekstylnych PTAK. Do najciekawszych zabytków miasta zalicza się renesansowy Kościół św. Stanisława.

Projekty domów Rzgów

Dla wszystkich tych którzy myślą o budowie, stworzyliśmy portal obejmujący gotowe projekty domów. Rzgów to doskonała propozycja.

Proponowany projekt domu w Rzgówie

W rejon Rzgowa idealnie wpasuje się dom Gabriela 3. Proponowany projekt domu wyróżnia się rozłożystą formą i oryginalnością. To konstrukcja piętrowa, częściowo podpiwniczona. Na parterze usytuowano pokój dzienny z jadalnią, łazienkę, kotłownię, pokój gościnny, garderobę, spiżarnię, kuchnię oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z czterech sypialni, dwóch łazienek, siłowni, pralni, pięciu garderob i sauny. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 308.10 m2. Projekt domu jest przystosowany dla 4-6 osobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Rzgowie

BambiAlicjaAgatka to najpopularniejsze projekty domów w Rzgowie. To solidne i funkcjonalne konstrukcje, nadające się na każde ukształtowanie terenu.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Rzgowie

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 25 min od Rzgowa drogą ekspresową S8.


Budowa domów