notes
0

Sulejów

Sulejów to miejscowość znajdująca się w województwie łódzkim. Leży nad rzeką Pilicą i Radońską. Główną atrakcją przyciągającą okolicznych mieszkańców jest Zalew Sulejowski i Szlak Rekreacyjny. Do zabytków zalicza się Opactwo Cystersów, Basztę Rycerską czy Arsenał.

Projekty domów Sulejów

Dla wszystkich tych, którzy myślą o budowie w rejonach historycznych, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Sulejów to doskonała propozycja.

Proponowany projekt domu Sulejów

W rejony Sulejowa wkomponuje się dom Z74. Proponowany projekt domu wyróżnia się nowoczesnym designem. Wyglądem przypomina włoską willę. To konstrukcja piętrowa, niepodpiwniczona. Na parterze usytuowano kuchnię, salon z jadalnią, WC, łazienkę, dwa pomieszczenia gospodarcze, pokój, spiżarnię, garderobę oraz garaż dwustanowiskowy. Piętro składa się z trzech pokoi, garderoby, schowka, łazienki i WC. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 203.5 m2.

Najpopularniejsze projekty domów w Sulejowie

Zx8Z165Reksio to najpopularniejsze projekty domów w Sulejowie. Dzięki swojej funkcjonalności i efektywności, bryły z pewnością wpasują się w każdą działkę.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Sulejowie

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedażowym w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie godzina drogi samochodem osobowym od Sulejowa.