notes
0

Szadek

Szadek to miasto położone w północno – wschodniej części województwa łódzkiego. Znajduje się w rejonie Wysoczyzny Łaskiej. Do najważniejszego zabytku zalicza się Kościół Wniebowzięcia NMP. To doskonały rejon, bogaty gospodarczo.

Projekty domów Szadek

Dla wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie prac budowlanych, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Szadek z pewnością zadowoli miłośników spokojnego trybu życia.

Proponowany projekt domu Szadek

W obszar Szadku doskonale wkomponuje się Miki . Proponowany projekt domu składa się z dwóch kondygnacji – parteru oraz poddasza użytkowego. Został zaprojektowany w biurze architektonicznym Dominanta. Na parterze umiejscowiono salon, kuchnię, WC, pokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Górna kondygnacja posiada trzy sypialnie, garderobę i łazienkę. Dom otacza przestronny taras, stwarzający domownikom miejsce do domowego zaciszu i relaksu. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 88.9 m2.

Najpopularniejsze projekty domów w Szadku

TadeuszJolaLK&726 to najpopularniejsze projekty domów w Szadku. Domy są zaprojektowane w tradycyjnej technologii. Wyróżniają się klasyczną i prostą konstrukcją.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Szadku

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 15 min drogi samochodem osobowym od Szadku.