notes
0

Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki leży w województwie łódzkim w Dolinie Białobrzeskiej. Przez miasto przepływa rzeka Pilica, Wolbórka, Czarna i Piaseczna. To rejon bogaty gospodarczo. Odbywa się w nim przemysł ceramiczny, spożywczy, włókienniczy, maszynowy, odzieżowy, metalowy czy skórzany. Do najciekawszych atrakcji turystycznych należy Pałac Ostrowskich, Kościół Ewangelicko – Augsburski, Ratusz czy Elektryczna Willa.

Projekty domów Tomaszów Mazowiecki

Dla wszystkich tych, którzy myślą o budowie domu w aglomeracji miejskiej, stworzyliśmy portal obejmujący projekty domów. Tomaszów Mazowiecki to urokliwe i klimatyczne miasto, warte wszelkiej uwagi.

Proponowany projekt domu Tomaszów Mazowiecki

W rejony Tomaszowa Mazowieckiego wpasuje się dom Lk&895. Proponowany projekt domu cechuje się nowoczesną formą urozmaiconą niestandardowymi dodatkami elewacyjnymi. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze usytuowano kuchnię, jadalnię, salon, pokój gościnny, łazienkę, spiżarkę, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Poddasze składa się trzech sypialni, pralni, łazienki i garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 173.82 m2.

Najpopularniejsze projekty domów w Tomaszowie Mazowieckim

TomcioNiziołek II i LK&702 to najpopularniejsze projekty domów w Tomaszowie Mazowieckim. Domy posiadają poddasze użytkowe, są funkcjonalne i wygodne.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Tomaszowie Mazowieckim

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To godzina drogi samochodem osobowym od Tomaszowa Mazowieckiego.