notes
0

Tuszyn

Tuszyn znajduje się w centralnej części województwa łódzkiego. Miasto przynależy do powiatu łódzkiego wschodniego. Do najważniejszych zabytków zalicza się Kościół Barokowy. Atrakcją turystyczną jest pieszy szlak turystyczny.

Projekty domów Tuszyn

Dla wszystkich tych którzy myślą o budowie w cichych i klimatycznych rejonach, stworzyliśmy portal zawierający gotowe projekty domów. Tuszyn to miejscowość otoczona licznymi urokami natury, z pewnością zadowoli każdego.

Proponowany projekt domu Tuszyn

W rejony leśne idealnie wpasuje się Dom w cytryńcach. Proponowany projekt domu wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym stylem. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Dolna kondygnacja posiada łazienkę, spiżarnię, kuchnię, salon jadalnię, kotłownię oraz garaż jednostanowiskowy. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, garderoba, łazienka i pralnia. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 104.38 m2. Projekt domu jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Tuszynie

Dom w agreścieZ306Gucio to najpopularniejsze projekty domów w Tuszynie. Konstrukcje posiadają klasyczną i standardową formę. Wkomponują się w każdą działkę.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Tuszynie

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 26 minut drogi samochodem osobowym z Tuszyna.