notes
0

Warta

Warta to miejscowość znajdująca się w powiecie sieradzkim. To niezwykle urokliwy rejon, bogaty rolniczo i przemysłowo. Do najciekawszych zabytków należy Kościół Parafialny, Ratusz, Klasztor Benedyktynów czy Muzeum Miasta i Rzeki Warty. Wartym odwiedzenia jest także Nowy Amfiteatr.

Projekty domów Warta

Dla wszystkich tych, którzy myślą o budowie w rejonach przyrzecznych, stworzyliśmy portal obejmujący projekty domów. Warta to idealne miejsce do życia codziennego.

Proponowany projekt domu Warta

W rejony Warty doskonale wpasuje się Tomcio 2G. Proponowany projekt domu składa się z dwóch kondygnacji – parteru i poddasza użytkowego. Na parterze umiejscowiono salon, kuchnię z jadalnią, WC, garderobę, pomieszczenie techniczne oraz garaż dwustanowiskowy. Górna część posiada trzy sypialnie, dwie garderoby i łazienkę. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 107.7 m2. To dom energooszczędny, niepodpiwniczony. Został stworzony w biurze projektowym Dominanta. Jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Warcie.

LK&661, LK&674 i Wacław II to najpopularniejsze projekty domów w Warcie. Bryły posiadają funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń. Dopasują się do każdego ukształtowania terenu.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Warcie

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To tylko 28 km od Warty.