notes
0

Wieluń

Wieluń to miejscowość znajdująca się na skraju województwa łódzkiego. Do najważniejszych atrakcji turystycznych zalicza się Zamek, Mury Obronne, Kościół św. Mikołaja, Muzeum Ziemi Wieluńskiej czy Dom Kultury. To miasto bogate historycznie.

Projekty domów Wieluń

Dla tych, którzy myślą o budowie domu, stworzyliśmy portal zawierający gotowe projekty domów. Wieluń to miasto z charakterem, z pewnością zadowoli miłośników sztuki.

Proponowany projekt domu Wieluń

W rejon Wielunia wpasuje się dom Otwarty 4. Proponowany projekt domu wyróżnia się nowoczesnym designem, ale i ogromną przestrzennością i przejrzystością. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze ulokowano pokój dzienny z jadalnią, gabinet, WC, kuchnię, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Poddasze składa się z czterech sypialni, garderoby i dwóch łazienek. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 176.54 m2. Projekt domu jest przystosowany dla 4-6 osobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Wieluniu

BarbaraPaulaAmetyst to najpopularniejsze projekty domów w Wieluniu. To dwukondygnacyjne konstrukcje o niebanalnym kształcie. Są zaprojektowane w technologii tradycyjnej.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Wieluniu

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku, przy ulicy Żeromskiego 22. To zaledwie 55 min drogi samochodem osobowym z Wielunia. Z pewnością wkomponują się w każdą działkę budowlaną.