notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Wieruszów

Wieruszów to miejscowość znajdująca się na obrzeżach województwa łódzkiego. Leży między Wyżyną Śląską a Wzgórzami Ostrzeszowskimi. To miasto powiatowe, posiadające ok 9 tys mieszkańców. Atrakcją turystyczną jest Kościół Ewangelicki i Pomnik św. Floriana.

Projekty domów Wieruszów

Dla wszystkich tych, którzy planują budowę w niewielkich miejscowościach, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Wieruszów to doskonała propozycja.

Proponowany projekt domu Wieruszów

W obszar Wieruszowa doskonale wpasuje się Maja II. Proponowany projekt domu cechuje się rozłożystością i przestrzennością. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Jest podzielona na dwie sfery – dzienną i sypialną. Na parterze umiejscowiono salon z jadalnią, gabinet, pokój, łazienkę, WC, kotłownię, kuchnię oraz garaż jednostanowiskowy. Górna kondygnacja posiada dwie sypialnie i łazienkę. Projekt domu jest stworzony w stylu nowoczesnym. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 108.43 m2. Pomieści 4-5 osobową rodzinę.

Najpopularniejsze projekty domów w Wieruszowie

Guliwer, AmbrozjaDom w aksamitkach ver.2 to najpopularniejsze projekty domów w Wieruszowie. Budowle odzwierciedlają tradycyjny i standardowy charakter. Są niepodpiwniczone.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Wieruszowie

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To niespełna 90 km drogi od Wieruszowa.


Budowa domów