notes
0

Wieruszów

Wieruszów to miejscowość znajdująca się na obrzeżach województwa łódzkiego. Leży między Wyżyną Śląską a Wzgórzami Ostrzeszowskimi. To miasto powiatowe, posiadające ok 9 tys mieszkańców. Atrakcją turystyczną jest Kościół Ewangelicki i Pomnik św. Floriana.

Projekty domów Wieruszów

Dla wszystkich tych, którzy planują budowę w niewielkich miejscowościach, stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Wieruszów to doskonała propozycja.

Proponowany projekt domu Wieruszów

W obszar Wieruszowa doskonale wpasuje się Maja II. Proponowany projekt domu cechuje się rozłożystością i przestrzennością. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Jest podzielona na dwie sfery – dzienną i sypialną. Na parterze umiejscowiono salon z jadalnią, gabinet, pokój, łazienkę, WC, kotłownię, kuchnię oraz garaż jednostanowiskowy. Górna kondygnacja posiada dwie sypialnie i łazienkę. Projekt domu jest stworzony w stylu nowoczesnym. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 108.43 m2. Pomieści 4-5 osobową rodzinę.

Najpopularniejsze projekty domów w Wieruszowie

Guliwer, AmbrozjaDom w aksamitkach ver.2 to najpopularniejsze projekty domów w Wieruszowie. Budowle odzwierciedlają tradycyjny i standardowy charakter. Są niepodpiwniczone.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Wieruszowie

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To niespełna 90 km drogi od Wieruszowa.