notes
0

Zduńska Wola

Zduńska Wola leży na Wysoczyźnie Łaskiej w województwie łódzkim. Jest miastem bogatym przemysłowo i architektonicznie. Do najważniejszych zabytków możemy zaliczyć Dom Urodzin św. Maksymiliana Kolbe, Dworek Złotnicki, Domy Tkackie czy Muzeum Historii Miasta. Wartą zobaczenia jest także Lokomotywa Ty23. Miasto jest otoczone licznymi parkami i klimatycznymi alejkami.

Projekty domów Zduńska Wola

Dla wszystkich tych którzy myślą o budowie w rejonach miejskich, stworzyliśmy portal oferujący projekty domów. Zduńska Wola to doskonałe miejsce, zapewniające wiele atrakcji.

Proponowany projekt domu Zduńska Wola

W obszar Zduńskiej Woli wpasuje się dom HomeKoncept 11. To oryginalna konstrukcja cechująca się ogromną przejrzystością. Proponowany projekt domu posiada dwie kondygnacje – parter i poddasze użytkowe. Na parterze usytuowano garderobę, kotłownię z pralnią, kuchnię z jadalnią, salon, gabinet, łazienkę oraz garaż jednostanowiskowy. Poddasze użytkowe składa się z dwóch pokoi, sypialni, dwóch garderob, komunikacji i dwóch łazienek. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 178.44 m2. Projekt domu jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny.

Najpopularniejsze projekty domów w Zduńskiej Woli

Kasztanowa Aleja 52Apis 3Hobbit III to najpopularniejsze projekty domów w Zduńskiej Woli. Bryły zostały zaprojektowane w klasycznej i tradycyjnej technologii. Doskonale wkomponują się w rejon Zduńsko-Wolski.

Gdzie można kupić projekt domu w Zduńskiej Woli

Wybrany projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To niespełna 14 km od Zduńskiej Woli.