notes
0

Zelów

Zelów to miasto położone w województwie łódzkim. Przynależy do powiatu bełchatowskiego. Do najważniejszych zabytków należy klasycystyczny Kościół, Domy Tkaczy czy Kościół Baptystów. Przez miejscowość przebiega szlak turystyczny „Osady Braci Czeskich”. Wartym odwiedzenia jest także Ośrodek Dokumentacji Dziejów Braci Czeskich czy Cmentarz żydowski.

Projekty domów Zelów

Dla wszystkich tych, którzy myślą o budowie stworzyliśmy portal zawierający projekty domów. Zelów to idealny teren.

Proponowany projekt domu Zelów

W rejon Zelowa idealnie wpasuje się Zx12 GL2. Proponowany projekt domu to masywna konstrukcja o niekonwencjonalnym kształcie. Posiada dwie kondygnacje – parter oraz poddasze użytkowe. Dolna część składa się z kuchni, spiżarni, salonu z jadalnią, pokoju, łazienki, dwóch pomieszczeń gospodarczych oraz garażu dwustanowiskowego. Na poddaszu usytuowano trzy pokoje i dwie łazienki. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 172 m2. Projekt domu pochodzi z pracowni architektonicznej Z500. Pomieści czteroosobową rodzinę.

Najpopularniejsze projekty domów w Zelowie

Wezyr II 2G,Dom w akebiach 2 ver.2Irys G1 to najpopularniejsze projekty domów w Zelowie. Konstrukcje posiadają typowy kształt. Są zaprojektowane w technologii tradycyjnej.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Zelowie

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klienta w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To niespełna 20 minut drogi z Zelowa.