notes
0

Zgierz

Zgierz leży w województwie łódzkim. Jest najstarszym miastem, będącym częścią aglomeracji łódzkiej. Do najważniejszych zabytków miasta należy Fabryka Sukna Adolfa Borsta, Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej czy Łaźnia Miejska. Ciekawym miejscem jest także Muzeum Miasta czy Agroturystyczny Szlak Rowerowy.

Projekty domów Zgierz

Dla tych, którzy myślą o budowie, stworzyliśmy portal oferujący gotowe projekty domów. Zgierz to unikalne miejsce, zapewniające wiele atrakcji.

Proponowany projekt domu Zgierz

W rejony Zgierza doskonale wpasuje się Dom Cynamonowy G2. Proponowany projekt domu posiada rozłożystą formę i niestandardowy kształt. To konstrukcja parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze usytuowano spiżarnię, kuchnię, jadalnię, salon, sypialnię, dwie garderoby, pralnię, dwie łazienki, gabinet, dwa pomieszczenia gospodarcze, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z pokoju, łazienki i garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 291.81 m2. Projekt domu jest przystosowany na długą i szeroką działkę.

Najpopularniejsze projekty domów w Zgierzu

TK88Szafran G1Tiramisu to najpopularniejsze projekty domów w Zgierzu. Ogromnym atutem budynków jest funkcjonalność i efektywność. Domy z pewnością pomieszczą kilkuosobową rodzinę.

Gdzie kupić gotowy projekt domu w Zgierzu

Wybrany gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To 39,8 km od Zgierza.