notes
0

Złoczew

Złoczew to miejscowość znajdująca się w zachodniej części województwa łódzkiego. Do zabytków miasta zalicza się pobernardyński Zespół Klasztorny, Kościół św. Krzyża, Klasztor czy XVII - wieczny Pałac.

Projekty domów Złoczew

Dla wszystkich tych, którzy myślą o budowie w rejonach z niewielką liczbą mieszkańców, stworzyliśmy portal obejmujący gotowe projekty domów. Złoczew to idealny rejon mieszkalny.

Proponowany projekt domu Złoczew

W Złoczewie doskonale sprawdzi się Kroton. Proponowany projekt domu został stworzony w nowoczesnym i oryginalnym stylu. To bryła parterowa, niepodpiwniczona. Posiada kuchnię, spiżarnię, salon z jadalnią, pralnię, WC, trzy pokoje, dwie łazienki, kotłownię i garaż jednostanowiskowy. Łączna powierzchnia użytkowa wszystkich pomieszczeń wynosi 116.10 m2. Projekt domu jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny. Atutem domu jest otwarta kuchnia, kominek oraz obszerny taras.

Najpopularniejsze projekty domów w Złoczewie

MacchiatoTK26Rafaello 2 to najpopularniejsze projekty domów w Złoczewie. Konstrukcje posiadają dwie kondygnacje – parter i poddasze użytkowe. Świetnie wpasują się w rejon Złoczewski.

Gdzie można kupić gotowy projekt domu w Złoczewie

Gotowy projekt domu można kupić w punkcie sprzedaży i obsługi klientów w Łasku przy ulicy Żeromskiego 22. To jedynie 45 minut drogi samochodem osobowym od Złoczewa.