notes
0

Oferta dla klientów z województwa łódzkiego

Archido.pl to dział firmy BK Business - regionalny lider w branży budowlanej działający od 1999r (więcej o naszej firmie).

Dział sprzedaży gotowych projektów jest uzupełnieniem kompleksowej oferty budowlanej, którą oferują pozostałe nasze działy:

  • Centrum Budowlane,
  • Hurtownia Hydrauliczna,
  • Okna i Drzwi,
  • Łazienki,
  • Wentylacja i Klimatyzacja,
  • Projektowanie i Aranżacja Wnętrz
  • Farby i wykończenie wnętrz.

Dla klientów planujących budowę domu na terenie województwa łódzkiego przygotowaliśmy specjalny pakiet korzyści.

To jedyna taka oferta w Polsce!

Oferta dla klientów z Łodzi i województwa


.

Zwrot kosztów zakupu projektu

Budowa domu to często największa inwestycja w życiu, na każdym etapie wydatków jest dużo dlatego warto oszczędzać już od początku. Jeśli jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego i decydujesz się na gotowy projekt domu – ta oferta jest dla Ciebie! Co trzeba zrobić, żeby odzyskać pieniądze? Wystarczy kupić wybrany projekt na Archido.pl i wydać 50.000 zł. na materiały budowlane w Centrum Budowlanym BK Business. Zwrócimy Ci do 3000zł kosztów zakupu projektu.

.

Bezpłatne sporządzenie wyceny budowy w oparciu o aktualne ceny

Wiemy, że każdy inwestor chciałby wiedzieć ile go będzie kosztowała budowa domu. Stawki wykonawców jesteśmy w stanie określić jedynie orientacyjnie, natomiast ceny materiałów budowlanych znamy doskonale. W oparciu o bieżące cenniki, z uwzględnieniem rabatów sporządzimy wycenę Twojej budowy.

.

Gwarantujemy najlepszą ofertę

Współpracujemy z wieloma producentami, więc mamy możliwość dobrania towaru najwyższej jakości w rozsądnej cenie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Przy większych zamówieniach, gwarantujemy indywidualną wycenę i korzystne rabaty.
Zadowolenie inwestora jest dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę . U nas nie istnieją koszty ukryte. Jeśli za coś trzeba zapłacić dodatkowo, informujemy klienta o tym na etapie wyceny, nie po złożeniu zamówienia.

.

Sprzedaż towarów wraz z usługą 8% VAT

Wiemy, że budowa domu jest ogromnym wyzwaniem finansowym dla inwestorów, dlatego rozumiemy istotę oszczędności. Tym samym, dajemy możliwość zakupu materiałów budowlanych wraz z usługą na 8% VAT. Współpracujemy tylko z wykonawcami, którzy świadczą usługi budowlane na najwyższym poziomie.

.

Możliwość zwrotu naddatku towaru

Trudno do końca oszacować jaka ilość materiałów zostanie wykorzystana podczas budowy. Wiele zależy od technologii wykonania i od samego wykonawcy. Współpracując z BK Business nie wydasz więcej pieniędzy niż potrzeba. Zabierzemy naddatek towaru i rozliczymy to na Twoja korzyść.

.

Osobiste doradztwo kierownika/dyrektora

Nasi menedżerowie angażują się w każdą inwestycję naszych klientów. Dyrektor i kierownicy działów chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nieważne czy to budowa czy generalny remont, dla nas Twoja inwestycja jest priorytetowa i dołożymy wszelkich starań, żeby była udana.

.

Transport i rozładunek HDS

Zamawiając towar w BK Business nie musisz się martwić transportem. Dowieziemy wszystko na miejsce, rozładujemy w dogodnym dla Ciebie terminie, szczegóły ustalimy z wykonawcą tak, żeby dopasować dostawy do terminów poszczególnych prac. 

Dysponujemy kilkoma pojazdami dostawczymi i ciężarowymi dzięki czemu ograniczamy ryzyko opóźnień i skracamy termin oczekiwania na dostawę.

.

Kupując wszystko u jednej firmie oszczędzasz czas

BK Business to Twój doskonały partner w branży budowlanej. Wszystkie działy firmy powstały po to, żeby inwestor otrzymał fachowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia, jakim jest budowa czy remont. Począwszy od Archido.pl, mającego w swojej ofercie 15 tysięcy gotowych projektów domów, poprzez Centrum Budowlane o najszerszej w regionie ofercie materiałów budowlanych, doskonale zaopatrzoną hurtownię hydrauliczną, na aranżacji wnętrz skończywszy. W obrębie jednej firmy, można więc zamówić projekt i … zamieszkać we własnym domu.

.

Portfel odbiorców

Od początku naszej działalności, współpracujemy z firmami i instytucjami, ale najważniejszy jest dla nas klient indywidualny. Zadowolony chętnie do nas wraca i poleca innym. Takich klientów mamy prawie 25 tysięcy. Zaczynaliśmy od działalności lokalnej w obrębie Łasku, następnie rozszerzyliśmy ją na województwo łódzkie. Obecnie mamy odbiorców w całej Polsce, a także na terenie UE.

.

Sprawdzony i zaufany partner

Od 16 lat pracujemy nad jakością towarów i usług. Nawet, jeśli wydaje nam się, że wszystko działa idealnie, zawsze dążymy do doskonałości. Właśnie dlatego cieszymy się zaufaniem naszych klientów i partnerów biznesowych.

Wyszukiwarka projektów


Klienci o nas:

BK Business to „czarny koń” mojej budowy. Nawet w sytuacjach podbramkowych, kiedy zapomniałam zamówić towar, albo potrzebowałam materiałów na „już”, mogłam liczyć na BK. Dzięki temu, każdy etap budowy ukończony był w terminie. Firma godna polecenia.

Ewelina

Zamówiłem z BK Business drzwi zewnętrzne i jestem pod wrażeniem. I nie chodzi tu tylko o same drzwi, ale także o jakość montażu. Zanim złożyłem konkretne zamówienie, panowie dokonali pomiarów, dzięki czemu dostałem dokładnie takie drzwi, o jakie mi chodziło. Miałem wcześniej styczność z firmą, w której zamawiało się towar z katalogu, a jak dotarł, okazało się, że trzeba domurować kawałek ściany, bo okna lub drzwi nie pasują, co generowało dodatkowe koszty i stres. BK to profesjonalizm w najczystszej postaci.

Polecam serdecznie. M.

zobacz wszystkie referencje


zobacz wszystkie gotowe projekty domów


Punkt sprzedaży


Łask ul. Żeromskiego 22 (woj. łódzkie)

Telefon kontaktowy (9:00-17:00) : 43 675 67 67
Telefon dyżurny (17:00-21:00) : 885 20 30 60

e-mail: kontakt@archido.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 9:00 - 17:00,  sobota 9:00 - 14:00

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy


Archido wnętrzeArchido wnętrze