Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Archiwum Tagów: odkurzacz centralny

Archiwum Tagów: odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny. Jak działa, z czego składa się instalacja i czy warto w niego inwestować?

29-single-default

Wprowadzane na rynek coraz to nowsze technologie mają na celu ułatwienie naszego życia. Jedną z takich nowinek jest właśnie odkurzacz centralny, dzięki któremu można cieszyć się czystym, zadbanym domem przy mniejszym nakładzie pracy w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami. To przede wszystkim wygoda użytkowania, prosta obsługa, a także coraz większa konkurencja dla tradycyjnych modeli. Instalacja centralnego odkurzania nie pojawia się już tylko i wyłącznie w ekskluzywnych hotelach czy biurowcach. Takie rozwiązanie od dwóch dekad zaczyna być coraz powszechniejsze również w polskich domach. Warto bliżej przyjrzeć się jego działaniu.

Czytaj dalej »

Odkurzanie centralne – nowoczesny sposób na utrzymanie czystości w domu

28-single-default

Budowa domu jednorodzinnego staje się dla wielu priorytetem – zapewnia on wystarczająco dużo miejsca dla powiększającej się rodziny, daje swobodę i możliwość korzystania z ogrodu. W porównaniu z mieszkaniem w bloku wymaga jednak więcej troski i poszukiwania rozwiązań, które uczynią codzienne obowiązki prostszymi. Duży metraż wymaga sporego wysiłku, by utrzymać wszystkie pomieszczenia w nienagannej czystości. Posługiwanie się tradycyjnym odkurzaczem, zwłaszcza jeśli jest duży i mało poręczny, z czasem może okazać się uciążliwe. Przenoszenie go między kondygnacjami dla części osób może stać się niemożliwe i wykluczyć je z prac domowych. W takich przypadkach warto rozważyć alternatywne rozwiązanie – odkurzanie centralne. Analizę wad i zalet tej technologii najlepiej połączyć z poznaniem oferty producentów.

Czytaj dalej »

Centralny odkurzacz

odkurzacz centralny

Centralny odkurzacz staje się coraz popularniejszy w nowo budowanych domach. Dlaczego? Bo niesamowicie ułatwia utrzymanie porządku nawet na dużej przestrzeni. Czy warto inwestować w taką instalację? Czy generuje to duże koszty? Czym różni się taki system od tradycyjnych odkurzaczy ? Jakie są jego zalety, a jakie wady? Warto bliżej przyjrzeć się systemowi centralnego odkurzania oraz temu jak działa.

Czytaj dalej »

Centralny odkurzacz

53-single-default

 Centralny odkurzacz to jedna z nowinek technologicznych, ułatwiających życie inwestorów. Bezsprzeczną zaletą posiadania takiej instalacji jest przyjemność sprzątania w atmosferze czystego i świeżego powietrza. Jest to zdrowotne rozwiązanie dla alergików, gdyż wszelki kurz, roztocze i nieczystości są zasysane szczotką do węża ssącego i wędrują w zbiorniku centralnym.

Czytaj dalej »