notes
0

Projekt domu Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Powierzchnia użytkowa: 140.18m²

Powierzchnia zabudowy: 163.82m²

Liczba pokoi: 5

Liczba łazienek: 2

100% legalny
Od 15 lat w branży budowlanej
14 dni na zwrot
Amaranta G2 MULTI-COMFORT
Dodaj do porównywarki

2 900,00 zł

negocjuj cenę

WYBIERAJĄC OPCJĘ NEGOCJACJI CENY NIE MOŻESZ WYBRAĆ PREZENTÓW

zapytaj o projekt

zapytaj o budowę

bezpłata wysyłka

lustrzane odbicie dostępne

wybierz swój prezent
o wartości min. 300zł za jedyne 1zł

Opis Projektu domu Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Na rynku pojawia się coraz więcej stylowych i bardzo nowoczesnych gotowych projektów domów, które szybko znajdują wielu zwolenników. Dobrym przykładem takiego właśnie eleganckiego budynku jest jednorodzinny, modernistyczny dom Amaranta G2 MULTI-COMFORT, który może stać się wygodną przestrzenią do życia dla 3-5-osobowej rodziny. Inwestorzy doceniają tu bowiem dobrze rozplanowane wnętrze i średniej wielkości metraż. Dom zdecydowanie można zaliczyć do przytulnych i funkcjonalnych ze słonecznym i jasnym wnętrzem. W tym właśnie dwukondygnacyjnym projekcie (na parterze oraz użytkowym poddaszu) zastosowano otwarte przestrzenie i podział na część dziennej aktywności i strefę prywatną (nocną), co pozwala jeszcze lepiej wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni użytkowej. Stosunkowo prosta bryła na rzucie kwadratu z dobudówką od strony bocznej w postaci dwustanowiskowego garażu wyróżnia się przykuwającym uwagę designem. Bryła przykryta została dwuspadowym, ciemnym, grafitowym dachem, który kontrastuje z jasną, kremową elewacją i elementami wykończeniowymi z jasnego kamienia i drewna (okładzina, stolarka drzwi i okien). Dodatkowym atutem są także dwa balkony z widokiem na piękną okolicę oraz taras, gdzie da się zaaranżować wygodne miejsce do wypoczynku dla siebie i bliskich.

Na około 140 m na parterze znajduje się część dzienna budynku – salon z jadalnią i klimatycznym kominkiem, który pomoże stworzyć nastrojowe wnętrze w chłodne dni. Na tej kondygnacji mieści się także funkcjonalna kuchnia ze spiżarnią na domowe przetwory, niewielka łazienka, gabinet oraz kotłownia. W wiatrołapie zmieściła się poręczna szafa. Schody prowadzą na pierwsze piętro – strefę nocną domu Amaranta G2 MULTI-COMFORT, gdzie znajdują się trzy komfortowe sypialnie, strych i wspólna łazienka z wejściem od strony korytarza.

46iokea0cgd38u

O autorze projektu Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Archipelag
Kategoria główna: Projekty domów
Biuro projektowe: Archipelag
Autor: Archipelag


Dane techniczne

Typ projektu dom
Powierzchnia użytkowa [m²] 140.18
Powierzchnia zabudowy [m²] 163.82
Kubatura [m³] 566.99
Ilość pokoi 5
Liczba łazienek 2
Rodzaj zabudowy jednorodzinna
Kondygnacje parterowy
Poddasze użytkowe
Piwnica niepodpiwniczony
Technologia tradycyjna
Styl tradycyjny
Typ garażu dwustanowiskowy
Kąt nachylenia dachu [°] 42
Powierzchnia dachu [m²] 281.50
Typ dachu dwuspadowy
Wysokość budynku [m] 9
Min. szerokość działki [m] 25.7
Min. długość działki [m] 18
Odbicie lustrzane projektu dostępne
Powierzchnia 140

Rzuty

Parter
PomieszczeniePowierzchnia [m2]
Wiatrołap 4.07
Hol + schody 16.21
Kuchnia 11.15
Spiżarnia 1.79
Pokój dzienny + jadalnia 29.52
Gabinet 10.63
Łazienka 2.66
Kotłownia 12.25
Garaż 39.52
Rzut Amaranta G2 MULTI-COMFORT
Poddasze
PomieszczeniePowierzchnia [m2]
Korytarz 8.17
Sypialnia 23.33
Sypialnia 11.68
Sypialnia 11.91
Łazienka 9.06
Strych 20.06
Rzut Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Elewacje

Elewacja Amaranta G2 MULTI-COMFORTElewacja Amaranta G2 MULTI-COMFORTElewacja Amaranta G2 MULTI-COMFORTElewacja Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Sytuacja

Sytuacja Amaranta G2 MULTI-COMFORT

Przekrój

Przekrój Amaranta G2 MULTI-COMFORT

złoś błąd

U nas zawsze GRATIS:

  • Dziennik budowy
  • 4 egzemplarze dokumentacji
  • Zgoda autora na zmiany
  • Uprawnienia autorów

Wahasz się? Zadzwoń 43 675 67 67 lub napisz e-mail.

UWAGA! Specjalna oferta dla klientów z woj. łódzkiego. >> zobacz szczegóły <<

Zapytaj o ofertę

Podobne projekty

Komentarze do projektu

Oceń 
5

2018-01-26

Amaranta G2 Multi-Comfort zdecydowanie wygrywa nad innymi projektami swoją nowoczesności i rozkałdem pomieszczeń. Wydaje się, ze wsytzsko zostałodoskonale zaplanowane, dobrze rozłożone. Widać, ze ktoś dobrze i dokąłdnie to przemyślał! Pozdrawiam serdecznie i dzięki za insprację Archido!

Oceń 
5

2018-01-23

spiżarnia na plus

obiecaliśmy sobie, ze jak się przeprowadzimy do nwego domu to bedzie miał nasz projekt na pewno spiżarnię, bo po mieszknaiu w bloku często to jest właśnie problem, ze sama odówka, nawet jeli jest całkiem spora to jest ciągle za mało. Często nie ma gdzie tych wszystkich produktów spożywczych przechowywać, zwłaszcza przed ajkimiś imprezami, a też nei wszystkie można trzymać w lodówce. W bloku sa małe kuchnie, anjczesciej typowy rękaw i zawsze brakuej meisjca, a w domu można już takie miejsce wygospodarować :)

Oceń 
5

2018-01-11

Taki balkon z widokiem na leśną okolicę jak na zdjęciu – CZAD!!! Właśnie zawse marzylomi się mieć taki dom z balkonem jak Amaranta G2, żeby można tam wypić kawę w soboterano latem i odpoczywać przy słońcu. Świetna sprawa. Nasz dom nie ma takiego rozwiązania, jednak brakuje takiego miejsce do posiedzenia. Chyba pozostaje nam dodatkowy projekt altanki…

Oceń 
5

2018-01-11

Taki balkon z widokiem na leśną okolicę jak na zdjęciu – CZAD!!! Właśnie zawse marzylomi się mieć taki dom z balkonem jak Amaranta G2, żeby można tam wypić kawę w soboterano latem i odpoczywać przy słońcu. Świetna sprawa. Nasz dom nie ma takiego rozwiązania, jednak brakuje takiego miejsce do posiedzenia. Chyba pozostaje nam dodatkowy projekt altanki…

Oceń 
5

2017-12-29

zawsze marzył mi się dom,który ma taki duzy otwarty salon, z którego można wyjść na taras. W blokach mogłam tylko o tym pomarzyć, ateraz szukamy projektu gotowego bo chcemy zacząć się budowac może za dwa lata i takich projektów właśnie z taką konfiguracja o jakiej psize jest naprawdę dużo. Jeszcze kominek!!! Amaranta G2 MULTI-COMFORT to chyba projekt dopasowany do naszych potrzeb. Pozdrawiam!!!

Oceń 
5

2017-11-29

xyz

Fajnie, że jest przewidziana w projekcie niewielka spiżarnia tuż przy kuchni. Bardzo to pomaga jeżeli zapasy nie mieszczą się w kuchni :) Amaranta będzie na pewno wyjątkowa dla rodzin, które lubią spędzać czas ze sobą tak jak nasza. Polecam wszystkim cieplutko!

Oceń 
5

2017-11-29

gabinet

Bardzo fajnie to wygląda na wizualizacji. Czy ktoś budował już dom z tego projektu? Zastanawiam się, ponieważ interesuje mnie kwestia gabinetu. Prowadzę działalność w domu i myślę, że to pomieszczenie byłoby idealne do przyjmowania klientów, ale zastanawiam się czy korytarz nie jest zbyt krótki żeby nie ingerowało to w powierzchnię wypoczynkową dla całej rodziny.

Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!

Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!

Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!

Masz wątpliwości? Zadzwoń i dopytaj o szczegóły
Budowa domów