Powierzchnia użytkowa: 75.04m²
Powierzchnia zabudowy: 123.43m²
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 1
Nieduży jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy, niepodpiwniczony z jednostanowiskowym garażem. Funkcjonany układ pomieszczeń zapewnia komfort 3-osobowej rodzinie. Ergonomicznie i optymalnie rozplanowana przestrzeń została wyraźnie podzielona na część dzienną, nocną i gospodarczą. Część reprezentacyjna domu, to przestronny salon połączony z jadalnią, który otwiera się na duży, zadaszony taras oraz kuchnia. Oprócz części dziennej, zaprojektowano dwie sypialnie i dużą łazienkę, które stanowią część intymną domu. Duża kotłownia, garaż oraz pomieszczenie gospodarcze mogące pełnić funkcje spiżarni i pralni przewidziano w części gospodarczej domu. Wymiary kotłowni umożliwiają montaż kotła na każdy rodzaj paliwa. Rzut budynku powstał w oparciu o rzut prostokąta, zaś sam dom został przykryty dachem wielospadowym. Dom tym samym jest tani i prosty w budowie oraz niedrogi w utrzymaniu i eksploatacji.
APGalia
Typ projektu | dom |
Powierzchnia użytkowa [m²] | 75.04 |
Powierzchnia zabudowy [m²] | 123.43 |
Kubatura [m³] | 443 |
Ilość pokoi | 3 |
Liczba łazienek | 1 |
Rodzaj zabudowy | jednorodzinna |
Kondygnacje | parterowy |
Poddasze | bez poddasza |
Piwnica | niepodpiwniczony |
Technologia | tradycyjna |
Ogrzewanie | gazowe / paliwo stałe |
Powierzchnia dachu [m²] | 198 |
Styl | nowoczesny |
Typ garażu | jednostanowiskowy |
Kąt nachylenia dachu [°] | 25 |
Funkcjonalność budynku | otwarta kuchnia, kominek, garderoba, taras |
Typ dachu | wielospadowy |
Wysokość budynku [m] | 6.16 |
Min. szerokość działki [m] | 20.9 |
Styl dodatkowy | nowoczesny |
Min. długość działki [m] | 18.4 |
Koszty materiałów budowlanych [zł] | 119591 |
Koszt budowy systemem gospodarczym [zł] | 205583 |
Odbicie lustrzane projektu | dostępne |
Powierzchnia | 80 |
U nas zawsze GRATIS:
Ważne INFORMACJE:
Wahasz się? Zadzwoń 517 970 199 lub napisz e-mail.
Komentarze do projektu
2018-07-22
zgadzam się Galia wygląda nowocześnie a oprócz tego skrywa fajną przestrzeń, wygodną dla młodej rodziny. Jest w niej garaż. Cena projektu jest rozsadna. Mysle, ze warto dodac projekt do porownywarki i szukac czy sa inne rownie atrakcyjne projekty jak ten na archido.
2018-06-27
W Galii jest wszystko: wygodna przestrzeń, przestronny taras, kominek, garderoba i bezpieczny garaż! Opcja prawie idealna, bo mi zależałoby jeszcze na piwnicy. Myślicie, że gdzieś na archido znajde podpiwniczoną wersję Galii?
2017-12-22
Wymarzony projekt dla młodego małżeństwa.
Galia to nasz wymarzony projekt. Jeśli tylko znajdziemy upragnioną działkę - zbudujemy ten dom. Wielki plus za czterospadowy dach, który unowocześnia bryłę domu, kolejnym plusem jest przejście z garażu do domu - nie trzeba chodzić np. w deszczu z siatkami zakupów, plus za dogodne umiejscowienie kotłowni (oglądaliśmy wiele projektów, gdzie kotłownia była tak jakby w środku domu - nie do końca nam to odpowiadało). Dom wyraźnie jest podzielony na 3 strefy. Jest w nim wszystko, co jest potrzebne niewielkiej, 3-osobowej rodzinie. Piękny taras z pergolą pięknie wykańcza tył budynku. Jedynym minusikiem jest niewielka łazienka, mogłaby być ciut większa, ale jest w miarę ustawna. Podsumowując świetny projekt!
2017-11-12
Nie wiedziałem, że w takim małym domku jak Galia da się az tyle zmieścić!!! Pewnie projektanci musieli się ostro nakombinować, żeby na 75 metrach kwadratpwych pomiescic tyle potrzebnych pomieszczeń.świetna robota, gratuacje!!!
2017-11-01
garaż to atut
Od razu zwróciliśmy uwagę na projekt Galia. Szukamy niewielkiego parterowego domku, tak naprawdę takiego, który będzie najbardziej przypominał małe mieszkanko. Ten projekt posiada dodatkowo garaż więc jeszcze lepiej - będzie gdzie postawić autko żeby nie zamarzło,ani nie zamokło. Podoba mi się też fakt, że kuchnia została zaaranżowana w kształt litery "L", to dodaje jej na pewno przestrzeni użytkowej.
2017-07-22
jaki taras!
Bardzo elegancko prezentuje się ta Galia. I jaka fajna przestrzeń do relaksu została stworzona na tym tarasie, dla mnie ekstra. Mega przyjemnie byłoby posiedzieć w słońcu, na tarasie Galii.
2017-07-11
Ładny, nieduzy domek z Archido, chociaż na zdjecu wygląda na jeszcze większy niż ma rzeczywiście powierzchni użytkowej. Szkoda tylko, ze jest taki rozłożysty…. :-( niestety na moja działke się nie nadaje. Nie wiem jakie sa potrzebne konkretne wymiary,ale raczej się nie załapie. A szkoda, bo od dłuższego czasu szukaliśmy dokąłdnie czegoś w tym stylu…
2017-04-25
Pytania
Hallo Archido!
Czy gdzies mogę znaleźć rysunki z rzutami do tego projektu, bo się akurat przy tym nie wyświetlają :-(
a chciałabym zobaczyć ukłąd pokojówi sprawdzić liczbę pokoju i ukłąd salonu i kuchni…
Napisz swoją opinię lub zadaj pytanie do projektu!