Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wanda

Lustrzane odbicie
  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
155.4 m²
kąt dachu
38 °
szerokość działki
20.6 m
Liczba pokoi
5
Powierzchnia zabudowy
166.1
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
dach
dach dwuspadowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
862.3 m³
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
155.4 m²
długość działki
23 m
Liczba łazienek
3
Pow. netto
264
Powierzchnia całkowita
394
Powierzchnia dachu
264.6 m²

Opis projektu

Duży dom parterowy z użytkowym poddaszem, podwójnym garażem i wielospadowym dachem nad rozbudowanym rzutem zawsze ma bardzo urozmaiconą sylwetkę. Projekt domu Wanda oparto na takim właśnie schemacie ale uproszczono i unowocześniono architekturę rezygnując z wnęk i ryzalitów występujących w zbliżonych: Hortensji i Hermesie. Do doświetlenia poddasza użyto tylko okien dachowych, co zadecydowało nie tylko o bardziej oszczędnym dachu ale też nadało wnętrzom poddasza specyficzny charakter. Określa go spora różnica między całkowitą powierzchnią podłogi pomieszczeń a tą, po której można się w nich poruszać w pozycji wyprostowanej. Godny uwagi jest tu zespół głównej sypialni, którą oddzielono dodatkowo od przedpokoju przy schodach przedsionkiem z garderobą i własną łazienką. Projekt domu Wanda rozrysowano konsekwentnie na planie litery T, dlatego dodatkowy pokój na parterze, za garażem, jest położony bardziej ustronnie w stosunku do pokoju dziennego niż w Hortensji. Wyraźniej wydzielono też z salonu jadalnię i sporo miejsca przeznaczono na spiżarnię przy kuchni oraz na praktyczne, wbudowane szafy w strefie wejścia.

Rzuty

parter
1 pokój dzienny
23.5
2 kuchnia
12.5
3 jadalnia
12.4
4 pokój
11.0
5 sień
5.0
6 hol
4.4
7 hol
4.4
8 spiżarka
3.1
9 łazienka
2.9
10 wc
1.2
11 kotłownia
0.0
12 pomieszczenie gospodarcze
0.0
13 garaż
0.0
14 klatka schodowa
0.0
poddasze
1 sypialnia
16.0
2 pokój
10.5
3 przedpokój
10.5
4 pokój
10.3
5 pokój
9.3
6 łazienka
5.2
7 łazienka
4.6
8 pralnia
4.6
9 garderoba
4.0
10 klatka schodowa
0.0

Elewacje

Sytuacja

O autorze projektu Wanda

Kategoria: Projekty domów
Pracownia: Archeton
4 390 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu Wanda

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt Wanda

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

2019-04-03

w tym projekcie Wanda chyba najbardziej podoba mi się elewacja – połączenia kamienia i drewna wypadają naprawdę nowocześnie i z gustem. A takie drzwi gazowe jak w tym projekcie to po prostu marzenia!!! Zdecdyowanie takich rpoejtków gotowych powinno być więcej ! pozdrawiam!

2019-03-23

ładna elewacja, chciz nigdy nie sądziłem, ze będzie mi się podobał taki dom w stylu projektu Wanda, który ma taki miszmasz na elewacji, bo nie dość, ze do otynkowanych ścian ktoś dodał okąłdzinę płytek to jeszcze z drewna.ale sporo widze takich nowoczesnych projektów na Archido i wszystkie się bronią, na pewn wyladają ciekawiej niż te które były tradycyjne zawsze do tej pory – nic pzoa zółtym tynkiem nie wchodziło w gre.

2019-03-17

fajny rozkład pokoju w domu Wanda, bardzo podoba mi się taka funkcjonalność. Zwłaszcza ta otwarta przestrzeń salonu, teraz więksozsc domw które tutaj widuje na stronach, na Archido też, ma wlasnietaka otwarta przetsrzeń zwykle połączona z jadalnią i kuchnią, często z jakas wyspą dodatkową. I duzy plus za to, że spiżarnia ma dwa wejścia od strony kuchni od zewnątrz łatwei wtedy uporać się z zakupami, wnieść je i tak dalje, bo jest wejście od stony koryarza blisko wejścia do domu.

Napisz swoją opinię