notes
0

Projekty domów parterowych ponad 200 m2

Gotowe Projekty domów parterowych ponad 200 m2

Do kogo adresowana jest kategoria projektów domów parterowych ponad 200 m2 ?

Inwestorzy pragnący stworzyć dom swoich marzeń zlokalizowany na wsi chętnie wybierają projekty dużych domów parterowych o powierzchni ponadprzeciętnej. Duża ilość przestrzeni rozłożonej na metrażu ponad 200 m2, tworzy już potencjał do stworzenia obiektu dla rodziny wieloosobowej lub nawet dwóch pokoleń. Ogromnym atutem domków parterowych jest możliwość swobodnego poruszania się po pomieszczeniach bez konieczności korzystania ze schodów. Jest to decydujący aspekt dla osób, które mają jakiekolwiek problemy z poruszaniem się.

Czym wyróżniają się projekty domów parterowych o powierzchni ponad 200 m2 ?

Na tak przestronnym metrażu można z powodzeniem pozwolić sobie na dużą swobodę w aranżowaniu wnętrza. Dlatego też domy o powierzchni powyżej 200 m2 posiadają zwykle dodatkowe pomieszczenia w postaci spiżarni przylegającej do kuchni czy też garderoby uzupełniającej sypialnię. W tak przestronnym budynku zmieści się również niezbędny do pracy gabinet, pomieszczenie gospodarcze, suszarnia pralnia oraz wiele bardzo przydatnych szaf i schowków. Wygospodarowanie jedno czy nawet dwustanowiskowego garażu nie będzie stanowiło także większego problemu. Na tak dużej powierzchni można pozwolić sobie również na przestronny taras, na którym dodatkowo można stworzyć klimatyczną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W tak dużych, jednokondygnacyjnych budynkach również możliwy jest podział na część dziennej aktywności oraz nocną strefę wypoczynku.

Jakie projekty domów parterowych ponad 200 m2 mamy w naszej ofercie ?

Posiadamy cały wachlarz różnorodnych projektów domów z tej kategorii, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej, prostej bryle, aż po te w bardzo nowoczesnej stylistyce, wyróżniające się oryginalnością i przykuwającymi uwagę detalami. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu, a także budżetu.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 659 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 659 elementów