notes
0

Projekty domów z wiatą

Gotowe Projekty domów z wiatą

Jakie zalety niesie za sobą posiadanie domu z wiatą ?

W kolekcji gotowych projektów domów jednorodzinnych znajdują się również modele domków bez garażu i części magazynowej, którą zastępuje wiata. Pod wiatą może się znaleźć miejsce na jedno lub dwa auta, niewielką ilość drewna opałowego do kominka, a także jako alternatywa dla miejsca grillowania. Wiaty powstają z materiałów syntetycznych takich jak PCV i poliwęglan lub z drewnianych belek i elementów tworzących przyjemne uzupełnienie infrastruktury. Gotowe projekty wiat przydomowych przewidują możliwość ewentualnej zabudowy. Wiata garażowa doskonale ochrania auto przed szkodliwymi dla niego czynnikami atmosferycznymi – śniegiem, deszczem, a także słońcem, by przeciwdziałać zbytniemu nagrzaniu się samochodu.

Do kogo skierowane są projekty domów z wiatą ?

Tego rodzaju projekty to doskonała alternatywa dla inwestorów posiadających samochody. Nie trzeba wówczas inwestować większej sumy w zabudowany garaż, a mimo to nasze auto będzie znajdowało się w bezpiecznym, osłoniętym miejscu. Przy budowie wiaty nie trzeba również zastanawiać się jak wkomponować garaż w bryłę, dlatego jest to znacznie prostsze rozwiązanie, również łatwe w dekonstrukcji. Na wiatę garażową decydują się też użytkownicy, dla których jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ chcą wstrzymać się z budową garażu z powodów choćby finansowych.

Jakie projekty domów z wiatą mamy w naszej ofercie ?

W naszej ofercie posiadamy projekty domów z wiatą, które są funkcjonalne, wygodne i spełnią wymagania ich mieszkańców. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo całą gamę najróżniejszych budynków jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni użytkowej oraz różnorodnej stylistyce począwszy od tych nowoczesnych, poprzez eklektyczne, na tradycyjnych skończywszy. Dla liczniejszych rodzin polecamy domy piętrowe lub z użytkowym poddaszem, natomiast dla mniej licznych w zupełności wystarczą te przytulne, parterowe.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 145 elementów