notes
0

Projekty domów ze strychem

Gotowe Projekty domów ze strychem

Dlaczego warto zdecydować się na projekt domu ze strychem ?

Wiele osób rezygnuje z pomieszczeń piwnicznych na rzecz magazynu zlokalizowanego na strychu. Poddasze jest dobrym pomysłem z dwóch powodów. To pomieszczenie może być wykorzystane jako magazyn na niepotrzebne przedmioty lub w razie potrzeby przekształcone na pokój użytkowy i sypialnię. Strych można zawsze zaadaptować na część mieszkalną i zyskać tym samym dodatkową powierzchnię użytkową. Drugim atutem posiadania strychu, jest jego działanie izolacyjne, czyli zatrzymywanie energii i zmniejszenie współczynnika utraty ciepła. Dobry system izolacji poddasza pozwala zatrzymać do 70% więcej ciepła, niż brak strychu.

Do kogo skierowana jest kategoria projektów domów ze strychem ?

Kategoria domów ze strychem to dobre rozwiązanie dla inwestorów, którzy decydują się na etapowe dokańczanie budowy swojego domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można z powodzeniem zamieszkać na parterze i wówczas stopniowo dokańczać resztę wnętrza na drugiej kondygnacji. Domy ze strychem są często wybierane przez młode rodziny z jeszcze małymi dziećmi lub planujące potomstwo. Wówczas dodatkowa przestrzeń do adaptacji stanowi swego rodzaju zabezpieczenie na przyszłość i stwarza możliwość rozbudowy, zwiększenia przestrzeni użytkowej, by już liczniejsza rodzina mogła czuć się komfortowo i swobodnie.

Jakie projekty domów ze strychem możemy Państwu zaoferować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych propozycji gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne, o klasycznej bryle na mniej skomplikowanym rzucie, wyróżniające się prostotą, dużą funkcjonalnością oraz ponadczasowymi detalami, jak i te nowoczesne, o bardziej złożonej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o wygodzie ich użytkowników. Z pewnością każdy inwestor znajdzie tu dla siebie wymarzony projekt.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 429 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 429 elementów