notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Projekty domów ze strychem

Gotowe Projekty domów ze strychem

Dlaczego warto zdecydować się na projekt domu ze strychem ?

Wiele osób rezygnuje z pomieszczeń piwnicznych na rzecz magazynu zlokalizowanego na strychu. Poddasze jest dobrym pomysłem z dwóch powodów. To pomieszczenie może być wykorzystane jako magazyn na niepotrzebne przedmioty lub w razie potrzeby przekształcone na pokój użytkowy i sypialnię. Strych można zawsze zaadaptować na część mieszkalną i zyskać tym samym dodatkową powierzchnię użytkową. Drugim atutem posiadania strychu, jest jego działanie izolacyjne, czyli zatrzymywanie energii i zmniejszenie współczynnika utraty ciepła. Dobry system izolacji poddasza pozwala zatrzymać do 70% więcej ciepła, niż brak strychu.

Do kogo skierowana jest kategoria projektów domów ze strychem ?

Kategoria domów ze strychem to dobre rozwiązanie dla inwestorów, którzy decydują się na etapowe dokańczanie budowy swojego domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można z powodzeniem zamieszkać na parterze i wówczas stopniowo dokańczać resztę wnętrza na drugiej kondygnacji. Domy ze strychem są często wybierane przez młode rodziny z jeszcze małymi dziećmi lub planujące potomstwo. Wówczas dodatkowa przestrzeń do adaptacji stanowi swego rodzaju zabezpieczenie na przyszłość i stwarza możliwość rozbudowy, zwiększenia przestrzeni użytkowej, by już liczniejsza rodzina mogła czuć się komfortowo i swobodnie.

Jakie projekty domów ze strychem możemy Państwu zaoferować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych propozycji gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne, o klasycznej bryle na mniej skomplikowanym rzucie, wyróżniające się prostotą, dużą funkcjonalnością oraz ponadczasowymi detalami, jak i te nowoczesne, o bardziej złożonej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o wygodzie ich użytkowników. Z pewnością każdy inwestor znajdzie tu dla siebie wymarzony projekt.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 466 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 466 elementów
Budowa domów