notes
0

Projekty domów z pojedyńczym garażem

Gotowe Projekty domów z pojedyńczym garażem

Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z pojedynczym garażem ?

Przy wyborze projektu domu jednorodzinnego istotnym elementem jest lokalizacja garażu. W tym przypadku wariantów jest wiele i możliwe jest zlokalizowanie garażu na poziomie parteru lub na poziomie piwnicy. Zwykle inwestorzy domków jednorodzinnych wybierają pojedyncze garaże na poziomie piwnicy, gdyż jest to oszczędność miejsca w przypadku niewielkich działek. 

Jakie zalety posiada dom z pojedynczym garażem ?

Jest to przede wszystkim propozycja dla zmotoryzowanych inwestorów, którzy potrzebują miejsca na garażowanie swojego samochodu. Projekty domów z pojedynczym garażem cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, bo tego rodzaju projektów jest zatrzęsienie – do wyboru, do koloru. Poza tym takie rozwiązanie jest funkcjonalne. Pojedynczy garaż w bryle chroni zarówno samochód, jak i mieszkańców domu. Możliwość zaparkowania auta w garażu i spokojnego wniesienia zakupów to duży komfort. Zalety takiego rozwiązania docenimy także w przypadku wiatru, deszczu czy śnieżycy, kiedy można wysiąść z samochodu w ciepłym miejscu z dala od niepogody. Pojedynczy garaż zmieści się nawet w niewielkim domu, na niezbyt pokaźnej działce.

Jakie projekty domów z pojedynczym garażem mamy w naszej ofercie ?

W kategorii domów z pojedynczym garażem możemy Państwu zaoferować bardzo różnorodne projekty, zarówno nieduże i przytulne, jak i te zdecydowanie bardziej przestronne, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej bryle, aż po te utrzymane w nowoczesnym stylu, wyróżniające się pomysłowymi detalami i skomplikowaną konstrukcją. Wszystkie domy zostały zaprojektowane z myślą o ich przyszłych użytkownikach oraz ich komforcie. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu oraz budżetu.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 6464 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 6464 elementów
Budowa domów