notes
0

Projekty domów bez garażu

Gotowe Projekty domów bez garażu

Dla kogo odpowiedni będzie projekt domu bez garażu ?

Projekt domu bez garażu to odpowiedni wybór w zasadzie dla każdego inwestora, zarówno zmotoryzowanego, jak również nieposiadającego własnego samochodu. Istnieje bowiem spora grupa ludzi, która chce oddzielić dom od garażu z wielu, bardzo różnych powodów. Niektórzy ze względów estetycznych wolą garaże niepołączone z budynkiem mieszkalnym i decydują się na te wolnostojące. Innym natomiast garaż kojarzy się z miejscem typowo ,,roboczym'', dlatego chcą go oddalić od domu. Miłośnicy motoryzacji uwielbiają spędzać czas pielęgnując auta czy motory. Jako że pasja wymaga spokoju, a czasem i odosobnienia, wolą oddzielny garaż. Sporą popularnością cieszą się w tej grupie garaże z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym.

Jakie korzyści niesie za sobą dom bez garażu ?

Dom bez garażu to niewątpliwie niższa cena. Jak wiadomo, dodatkowe pomieszczenia generują koszty, dlatego też z tego rodzaju budynku zadowoleni będą oszczędni właściciele, którzy nie dysponują dużym budżetem i właśnie z powodów ekonomicznych muszą zrezygnować z kolejnego pomieszczenia. Ponadto dom bez garażu to również doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących projektu na działkę wąską, krótką, o specyficznym kształcie, niepozwalającym na rozłożyste konstrukcje czy też tych, których po prostu ograniczają narzucone prawnie warunki zabudowy.

Jakie projekty domów bez garażu mamy w naszej ofercie ?

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz projektów domów bez garażu o różnorodnej stylistyce i wielkości. Mogą wybrać Państwo spośród przestronnych domów piętrowych, z użytkowym poddaszem czy też przytulnych parterowych budynków. Posiadamy projekty zarówno domów nowoczesnych, jak i tych, dla koneserów tradycyjnego budownictwa. Innymi słowy, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 4321 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 4321 elementów
Budowa domów