notes
0

Projekty domów parterowych nowoczesnych

Gotowe Projekty domów parterowych nowoczesnych

Dlaczego nowoczesny parterowy dom to dobry wybór ?

Domy parterowe mają wielu zwolenników. Istnieje kilka tego powodów, wygodne, tańsze w budowie od piętrowych. Jako że najlepiej prezentują się w wersji solo, najczęściej wybieramy warianty jednorodzinne. Ogromnym atutem domków parterowych jest możliwość swobodnego przemieszczania się po budynku bez konieczności używania schodów. Jest to bardzo często kluczowy aspekt dla osób, które mają jakiekolwiek problemy z poruszaniem się.


Kto może sobie pozwolić na nowoczesny parterowy dom ?

Na jednorodzinny dom parterowy może pozwolić sobie w zasadzie każdy. Wcale nie trzeba mieć dużej działki. Na niewielkiej parceli również można postawić „parterówkę”. Wystarczy tylko dobrze poszukać odpowiedniego projektu. Parterowe domy jednorodzinne mają jeszcze jedną, dość istotną zaletę – mianowicie szybciej się je buduje niż te piętrowe czy z poddaszem użytkowym, a co za tym idzie - szybciej można w nich zamieszkać. Parterowy dom również można podzielić na strefę dziennej aktywności oraz nocną część prywatną, co pozytywnie wpłynie na komfort codziennego użytkowania.

Jakie projekty nowoczesnych domów parterowych posiadamy w naszej ofercie ?

Nasza oferta to szeroki wybór spośród różnorodnych, parterowych domów jednorodzinnych. Projekty są stworzone z myślą o przyszłych ich użytkownikach oraz ich wygodzie. W tej kategorii oferujemy Państwu domy utrzymane w nowoczesnej stylistyce, wyróżniające się przykuwającymi uwagę detalami, nietuzinkową bryłą czy też ciekawymi kompozycjami materiałów wykończeniowych, będących kompilacją drewna, metalu oraz różnorodnych tynków. Tego typu domy wyróżniają się również obszernymi przeszkleniami, które sprawiają, że wnętrze staje się dobrze doświetlone i wydaje się bardziej przestronne.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 559 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 559 elementów
Budowa domów