notes
0

Domy parterowe z garażem

Gotowe Domy parterowe z garażem

Jakie zalety posiada dom parterowy z garażem ?

Domy parterowe z garażem w bryle świetnie sprawdzają się w przypadku niewielkich działek. Nie trzeba wtedy myśleć nad dodatkowym garażem czy też wiatą garażową, które choć zajmują niewiele miejsca, ale jednak w przypadku kiedy jest go mało, każdy centymetr ma znaczenie. Projekty domów parterowych z garażem w bryle, są bardzo funkcjonalne. Dodatkowe pomieszczenie jest zaplanowane na poziomie pozostałych, albo na poziomie -1 czyli w piwnicy. Parterowy dom to także niższe koszty zarówno budowy, jak i eksploatacji.

Dla kogo projekty domów parterowych z garażem będą dobrą propozycją ?


Projekty domów parterowych z garażem cieszą się niesłabnąca popularnością. Taki budynek wygląda ładnie i idealnie wpisuje się w krajobraz polskich osiedli. Jest to przede wszystkim propozycja dla zmotoryzowanych inwestorów, którzy potrzebują miejsca na garażowanie swojego samochodu. Jest to rozwiązanie także niewątpliwie wygodne, co doceniają użytkownicy zwłaszcza podczas deszczu czy śnieżycy, kiedy można wysiąść z auta w ciepłym miejscu, z dala od niesprzyjającej pogody. Dodatkowo jednokondygnacyjny budynek sprawia, że z powodzeniem mogą w nim zamieszkać osoby mające trudności z poruszaniem się, ponieważ nie muszą one pokonywać wówczas schodów.

Jakie projekty domów parterowych wyposażonych w garaż mamy w naszej ofercie ?

Posiadamy cały wachlarz różnorodnych projektów domów z tej kategorii, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej, prostej bryle, aż po te w bardzo nowoczesnej stylistyce, wyróżniające się oryginalnością i przykuwającymi uwagę detalami. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu, a także budżetu.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 3814 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 3814 elementów
Budowa domów