notes
0

Projekty domów jednorodzinnych parterowych

Gotowe Projekty domów jednorodzinnych parterowych

Dlaczego parterowy dom jednorodzinny to dobry wybór ?

Domy parterowe mają wielu zwolenników. Powodów jest kilka – ładne, funkcjonalne, wygodne, tańsze w budowie od piętrowych. Jako że najlepiej prezentują się solo, najczęściej wybieramy warianty jednorodzinne. Ogromnym atutem domków parterowych jest możliwość swobodnego przemieszczania się po pomieszczeniach bez konieczności korzystania ze schodów. Jest to bardzo często decydujący aspekt dla osób, które mają jakiekolwiek problemy z poruszaniem się.


Kto może sobie pozwolić na dom jednorodzinny parterowy ?

Na jednorodzinny dom parterowy może pozwolić sobie w zasadzie każdy. Wcale nie trzeba mieć dużej działki. Na niewielkiej parceli również można postawić „parterówkę”. Wystarczy tylko dobrze poszukać odpowiedniego projektu. Parterowe domy jednorodzinne mają jeszcze jedną, dość istotną zaletę – mianowicie szybciej się je buduje niż te piętrowe czy z poddaszem użytkowym, a co za tym idzie - szybciej można w nich zamieszkać. Parterowy dom można także podzielić na strefę dziennej aktywności oraz nocną część prywatną, co pozytywnie wpłynie na komfort codziennego użytkowania.

Jakie projekty parterowych domów jednorodzinnych posiadamy w naszej ofercie ?

Nasza oferta to szeroki wybór spośród różnorodnych, parterowych domów jednorodzinnych. Projekty są stworzone z myślą o przyszłych ich użytkownikach oraz ich wygodzie. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnych, gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne o klasycznej bryle, z dwuspadowym dachem, wyróżniające się prostotą i dużą funkcjonalnością, jak i te nowoczesne, o bardziej skomplikowanej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor znajdzie tu coś dla siebie.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 1699 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1699 elementów