notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Projekty domów na małą działkę

Gotowe Projekty domów na małą działkę

Do kogo skierowana jest oferta domów na małą działkę ?

Problem małej działki pojawia się dość często. Inwestorzy nie mogą wówczas skupić się jedynie na wyglądzie swojego wymarzonego domu, ale muszą także pomyśleć o jego wymiarach. Jest to przeważnie problem pojawiający się na miejskich i podmiejskich osiedlach. Podobnie może być w przypadku działek dziedziczonych, gdzie nie mamy wpływu na ich wielkość czy też kształt. Pracownie architektoniczne, mając na uwadze tę całkiem liczną grupę inwestorów, zadbały o różnorodną i bogatą ofertę specjalnie dla nich, ponieważ to oczywiste jak trudno jednocześnie wpasować się w przepisy prawne i stworzyć dom naszych marzeń, w którym będziemy czuć się komfortowo.

Czym charakteryzują się projekty domów na małą działkę ?

Inwestorzy przy doborze domu na małą działkę powinni zwrócić uwagę przede wszystkim czy wybrany przez nich projekt po prostu zmieści się na zakupioną parcelę i sprosta przy tym wymaganiom użytkowników. Istotną sprawą jest także określone wymogami budowlanymi oddalenie budynku od granic działki. Zostało to dokładnie opisane w znowelizowanych przepisach z 2009 roku. Jeśli budynek nie został zwrócony do granicy z sąsiadem otworami okiennymi lub drzwiami, wówczas ta odległość może oscylować między 3 m a 1,5 m. W razie potrzeby projekt może zostać zmodyfikowany i zaadoptowany do potrzeb działki tak, by spełniał kryteria od strony prawnej i wizualnej.

Jakie projekty w kategorii domów na małą działkę możemy Państwu zaproponować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnorodnych gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne o klasycznej bryle, z dwuspadowym dachem, wyróżniające się prostotą i dużą funkcjonalnością, jak i te nowoczesne, o bardziej skomplikowanej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. W ofercie tej kategorii posiadamy zarówno domy parterowe, jak i te z użytkowym poddaszem czy też piętrowe. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o użytkownikach oraz ich komforcie. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor, znajdzie tu coś dla siebie.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 1509 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1509 elementów
Budowa domów