notes
0

Projekty domów na małą działkę

Gotowe Projekty domów na małą działkę

Do kogo skierowana jest oferta domów na małą działkę ?

Problem małej działki pojawia się dość często. Inwestorzy nie mogą wówczas skupić się jedynie na wyglądzie swojego wymarzonego domu, ale muszą także pomyśleć o jego wymiarach. Jest to przeważnie problem pojawiający się na miejskich i podmiejskich osiedlach. Podobnie może być w przypadku działek dziedziczonych, gdzie nie mamy wpływu na ich wielkość czy też kształt. Pracownie architektoniczne, mając na uwadze tę całkiem liczną grupę inwestorów, zadbały o różnorodną i bogatą ofertę specjalnie dla nich, ponieważ to oczywiste jak trudno jednocześnie wpasować się w przepisy prawne i stworzyć dom naszych marzeń, w którym będziemy czuć się komfortowo.

Czym charakteryzują się projekty domów na małą działkę ?

Inwestorzy przy doborze domu na małą działkę powinni zwrócić uwagę przede wszystkim czy wybrany przez nich projekt po prostu zmieści się na zakupioną parcelę i sprosta przy tym wymaganiom użytkowników. Istotną sprawą jest także określone wymogami budowlanymi oddalenie budynku od granic działki. Zostało to dokładnie opisane w znowelizowanych przepisach z 2009 roku. Jeśli budynek nie został zwrócony do granicy z sąsiadem otworami okiennymi lub drzwiami, wówczas ta odległość może oscylować między 3 m a 1,5 m. W razie potrzeby projekt może zostać zmodyfikowany i zaadoptowany do potrzeb działki tak, by spełniał kryteria od strony prawnej i wizualnej.

Jakie projekty w kategorii domów na małą działkę możemy Państwu zaproponować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnorodnych gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne o klasycznej bryle, z dwuspadowym dachem, wyróżniające się prostotą i dużą funkcjonalnością, jak i te nowoczesne, o bardziej skomplikowanej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. W ofercie tej kategorii posiadamy zarówno domy parterowe, jak i te z użytkowym poddaszem czy też piętrowe. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o użytkownikach oraz ich komforcie. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor, znajdzie tu coś dla siebie.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 953 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 953 elementów