notes
0

Projekty domów parterowych do 100 m2

Gotowe Projekty domów parterowych do 100 m2

Dla kogo odpowiedni będzie projekt parterowego domu do 100 m2 ?

Własny dom jest marzeniem każdej rodziny. Wybór rodzaju i wielkości budynku zależy od wielu czynników – od upodobania do małych lub dużych przestrzeni oraz możliwości finansowych inwestora. Domki o niewielkiej powierzchni użytkowej to dobra alternatywa dla właścicieli, którzy nie są do końca pewni czy lepszym wyborem będzie zakup mieszkania w bloku czy też budowa małego domu. Wyobrażenie o własnych czterech kątach jest inne dla każdego. Malutkie domki jednorodzinne o metrażu do 100 m2 wybierają zazwyczaj niewielkie, młode rodziny z jednym lub dwójką dzieci (w modelu 2+1 lub 2+2), jak i ci nieco starsi, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Spośród projektów można wybrać konstrukcje parterowe. Nawet niewielkie domy mogą być komfortowe i funkcjonalne, o czym warto się przekonać przeglądając gotowe projekty.

Jakie zalety ma nieduży dom parterowy do 100 m2 ?

Nieduży domek parterowy o powierzchni użytkowej do 100 m2 to zdecydowanie niższe koszty potrzebne zarówno na jego budowę, jak i utrzymanie. Budynki w tej kategorii są niezwykle przytulne, a przy tym bardzo funkcjonalne, z dokładnie rozplanowanym podziałem parterowej kondygnacji na strefę dziennej aktywności oraz nocną część prywatną. Niebanalne pomysły architektoniczne, nawet na stosunkowo niedużej przestrzeni, pomogą maksymalnie wykorzystać cała powierzchnię budynku, tworząc niepowtarzalne wnętrza.

Jakie projekty domów parterowych do 100 m2 mamy w naszej ofercie ?

Posiadamy cały wachlarz różnorodnych projektów domów z tej kategorii, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej, prostej bryle, aż po te w bardzo nowoczesnej stylistyce, wyróżniające się oryginalnością i przykuwającymi uwagę detalami. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu, a także budżetu.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 1572 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1572 elementów