notes
0

Projekty domów piętrowych do 150 m2

Gotowe Projekty domów piętrowych do 150 m2

Czym charakteryzują się projekty domów piętrowych do 150 m2 ?

Wiele osób wybierających projekt domku kieruje się myślą „ciasne, ale własne”. Na szczęście projekty nowoczesnych małych domów są przemyślane w taki sposób, aby nawet domki o najmniejszym metrażu nie wydawały się ciasne. Jednym z przykładów są piętrowe budynki do 150m2, które doskonale odnajdują się na niewielkich działkach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nawet 6-osobowej rodziny, ceniącej funkcjonalne, przytulne wnętrza oraz wygodę. Małe domki mogą także pełnić funkcję letniskowych – jeżeli powstają na wiejskiej działce wakacyjnej - lub bez problemu zmieścić się na niedużej działce na terenie miejskim.

Jakie są zalety domu piętrowego do 150 m2 ?

Dwie kondygnacje pozwalają na podział budynku na tętniącą życiem strefę dzienną (z centralnym punktem – salonem) oraz zaciszną, nocną (wyposażoną w przytulne sypialnie), służącą do odpoczynku po ciężkim dniu. Podział domu na te dwie części zdecydowanie pozytywnie wpływa na funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Poza tym budynki o stosunkowo niewielkiej powierzchni pochłaniają mniejsze koszty zarówno na etapie budowy, jak i eksploatacji.

Jakie gotowe projekty domów piętrowych do 150 m2 możemy Państwu zaoferować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnorodnych gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne o klasycznej bryle, z dwuspadowym dachem, wyróżniające się prostotą i dużą funkcjonalnością, jak i te nowoczesne, o bardziej skomplikowanej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o użytkownikach oraz ich komforcie. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor znajdzie tu coś dla siebie.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 540 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 540 elementów