notes
0

Promocja!!! KB Projekt promocja czasowa od 1.IX do 31.IX 2018 r. na projekty domów prezentowanych na platformie z wyłączeniem projektów wielorodzinnych.
Zastrzegamy, że czas trwania promocji może ulec zmianie. Koszt projektu domu 900 zł brutto.

Projekty domów piętrowych do 150 m2

Gotowe Projekty domów piętrowych do 150 m2

Czym charakteryzują się projekty domów piętrowych do 150 m2 ?

Wiele osób wybierających projekt domku kieruje się myślą „ciasne, ale własne”. Na szczęście projekty nowoczesnych małych domów są przemyślane w taki sposób, aby nawet domki o najmniejszym metrażu nie wydawały się ciasne. Jednym z przykładów są piętrowe budynki do 150m2, które doskonale odnajdują się na niewielkich działkach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nawet 6-osobowej rodziny, ceniącej funkcjonalne, przytulne wnętrza oraz wygodę. Małe domki mogą także pełnić funkcję letniskowych – jeżeli powstają na wiejskiej działce wakacyjnej - lub bez problemu zmieścić się na niedużej działce na terenie miejskim.

Jakie są zalety domu piętrowego do 150 m2 ?

Dwie kondygnacje pozwalają na podział budynku na tętniącą życiem strefę dzienną (z centralnym punktem – salonem) oraz zaciszną, nocną (wyposażoną w przytulne sypialnie), służącą do odpoczynku po ciężkim dniu. Podział domu na te dwie części zdecydowanie pozytywnie wpływa na funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Poza tym budynki o stosunkowo niewielkiej powierzchni pochłaniają mniejsze koszty zarówno na etapie budowy, jak i eksploatacji.

Jakie gotowe projekty domów piętrowych do 150 m2 możemy Państwu zaoferować ?

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnorodnych gotowych projektów. Oferujemy zarówno domy tradycyjne o klasycznej bryle, z dwuspadowym dachem, wyróżniające się prostotą i dużą funkcjonalnością, jak i te nowoczesne, o bardziej skomplikowanej konstrukcji, z przykuwającymi uwagę wykończeniami. Wszystkie projekty domów zostały stworzone z myślą o użytkownikach oraz ich komforcie. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor znajdzie tu coś dla siebie.  

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 1266 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1266 elementów
Budowa domów