notes
0

Projekty domów piętrowych ponad 200 m2

Gotowe Projekty domów piętrowych ponad 200 m2

Do kogo jest skierowana kategoria domów piętrowych ponad 200 m2 ?

Dla inwestorów żądnych dużej, funkcjonalnej przestrzeni i uczucia swobody, architekci stworzyli kolekcję projektów domów piętrowych o ponadprzeciętnej powierzchni użytkowej. Można tu znaleźć propozycje dla wymagających klientów, poszukujących niezwykle przestronnych willi i rezydencji, jak i dla tych, którzy decydują się na duże metraże, aczkolwiek wybierają bardziej ekonomiczne wersje z tej kategorii. Dzięki dużej różnorodności projektów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jakie są zalety domów piętrowych o powierzchni ponad 200 m2 ?

Na powierzchniach ponad 200m2 można stworzyć niezwykle funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytku. Przestronna kuchnia i salon z wyjściem bezpośrednio do ogrodu, minimum dwie łazienki, garderoby, sypialnie, garaż na co najmniej jedno auto oraz saloniki rekreacyjne np. siłownia, basen, salonik gier, biblioteka, czy sala kinowa – to wszystko można stworzyć w domu o dużym metrażu. Dzięki dwóm kondygnacjom, budynek da się podzielić na część nocną oraz strefę dziennej aktywności, co pozytywnie wpływa na komfort codziennego użytkowania. Na tak dużej powierzchni można pozwolić sobie także na przestronny taras, na którym dodatkowo można stworzyć klimatyczną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W budynku zmieszczą się również pomieszczenia pomocnicze takie jak choćby pralnia, suszarnia czy spiżarnia, które ułatwią nasze życie.

Jakie projekty domów piętrowych ponad 200 m2 mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie ?

W naszej ofercie posiadamy zarówno domy jednorodzinne, jak i bliźniacze oraz szeregowe. Dla właścicieli ceniących sobie oryginalność oraz niebanalne rozwiązania architektoniczne, przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji nowoczesnych budynków, urozmaiconych nietuzinkowymi przeszkleniami, uskokami czy też elewacjami będącymi kompilacją różnych materiałów budowlanych. Dla koneserów tradycyjnego budownictwa znajdą się natomiast domy klasyczne, o harmonijnych kształtach i stonowanej kolorystyce. Domy w tej kategorii zdecydowanie wyróżniają się reprezentacyjnym wyglądem i bez wątpienia przykuwają uwagę.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 342 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 342 elementów