notes
0

Projekty domów z poddaszem użytkowym

Gotowe Projekty domów z poddaszem użytkowym

Dlaczego warto rozważyć budowę domu z użytkowym poddaszem ?

Inwestorzy chętnie wybierają projekty domków piętrowych czy też parterowych z poddaszem użytkowym, ponieważ jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne z dwóch powodów. Pierwszy z nich to dodatkowa izolacja termiczna, wobec energii produkowanej do ogrzewania domu, dzięki czemu zmniejszony jest współczynnik przenikania ciepła (U). Drugim pozytywnym aspektem jest przestrzeń jaką zyskujemy do wykorzystania na magazynowanie wielu przedmiotów, na które nie znajdzie się już miejsca w innych pomieszczeniach. Poza tym dodatkowa kondygnacja, właśnie w postaci użytkowego poddasza, pozwala na wyraźny podział budynku na strefę dziennej aktywności (z centralnym punktem - przestronnym salonem) oraz część sypialną (w której będzie można w spokoju zrelaksować się po męczącym dniu), co zdecydowanie podnosi komfort codziennego życia. Duży atut tego rodzaju projektów to pokoje na poddaszu (z niebanalnymi uskokami), w których da się stworzyć klimatyczne, oryginalne wnętrza.

Dla kogo dom z użytkowym poddaszem będzie odpowiednim rozwiązaniem ?

Domy z użytkowym poddaszem już od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów, ze względu na swoją funkcjonalność oraz bardzo estetyczny, proporcjonalny wygląd. Ta kategoria to odpowiedni wybór w zasadzie dla każdego, kto szuka niebanalnych rozwiązań architektonicznych oraz dużej przestrzeni, by czuć się swobodnie. Domy z poddaszem sprawdzą się zarówno dla wieloosobowej rodziny, jak i tej zdecydowanie mniejszej. Nie bez powodu tego typu budynki zdominowały nasz krajobraz.

Jakie projekty domów z użytkowym poddaszem posiadamy w naszej ofercie ?

Nasza oferta obejmuje bardzo różnorodne domy z poddaszem od tych małych i przytulnych, aż po okazałe rezydencje, wszystkie wykończone dachami wielospadowymi lub dwuspadowymi. Do wyboru mają Państwo przykuwające uwagę, nowoczesne budynki o dużych przeszkleniach, ciekawych kształtach oraz niebanalnych elewacjach, będących nietuzinkową kompilacją materiałów. Dla ludzi poszukujących klasycznych rozwiązań proponujemy te utrzymane w tradycyjnym stylu, ujmujące swoją prostotą, a przy tym bardzo eleganckie i dostojne.

Twój wybór

Pokazuje 1 - 18 z 8828 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 8828 elementów