Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Różne

5 rzeczy, których trzeba się wystrzegać przy udrażnianiu toalety

Toalety

Słabo odpływająca woda czy cofanie się wody podczas uruchamiania spłuczki w toalecie to sygnał, że trzeba natychmiast podjąć odpowiednie działania, ponieważ w niedługim czasie może dojść do wybijania wody wraz z nieczystościami z kanalizacji. Można wykorzystać domowe sposoby, jednak wykazać należy się ostrożnością, gdyż nie wszystkie są bezpieczne.

Czytaj dalej »

Bezpiecznie i komfortowo od wejścia

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – stwierdzenie to dotyczy nie tylko kontaktów międzyludzkich. Można je również odnieść do wyglądu różnych pomieszczeń. Dlatego tak istotne jest odpowiednie zaprojektowanie poczekalni w gabinecie stomatologicznym.

Czytaj dalej »

Poradnik dla właścicieli – jak krok po kroku przygotować się do wynajmu mieszkania?

Wydawać by się mogło, że sam proces zakupu mieszkania jest tym najbardziej stresującym, z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć, kiedy podejmiesz decyzję o inwestowaniu w nieruchomości. Okazuje się jednak, że przygotowanie lokalu do wynajęcia również wymaga wiele pracy, poszukiwań i przygotowań. Jak zatem postępować, by szybko i bezproblemowo znaleźć idealnych najemców?

Czytaj dalej »

Dom do przeglądu. Jakie przeglądy musisz przeprowadzić mając dom jednorodzinny?

Posiadanie domu jednorodzinnego, poza jego oczywistymi zaletami, rodzi także pewne obowiązki. Mieszkając w bloku nie musimy o nich pamiętać, bo przypomni nam o tym zarządca nieruchomości. Kiedy jednak sami sobie jesteśmy zarządcą, musimy pamiętać o dokonywaniu okresowych przeglądów technicznych. W poniższym artykule dowiesz się co i jak często trzeba sprawdzać, by nasz dom był bezpiecznym miejscem.

Czytaj dalej »

Dom, który myśli za Ciebie – czy taki istnieje?

Oczywiście nie dosłownie! Tylko człowiek ma zdolność abstrakcyjnego myślenia, a dużo czasu poświęca w tym myśleniu kwestiom swego miejsca zamieszkania. Ogrzewanie, energia elektryczna, bezpieczeństwo… Dziś już nie trzeba się głowić, bo niektóre domy, wyposażone w odpowiednie systemy zdalnie sterowanych urządzeń, zadbają o te sprawy same. Dzięki takim ludziom jak poznański przedsiębiorca i właściciel firmy Fibar Group Maciej Fiedler spełni marzenia o budynku, który zadba sam o siebie, jest w zasięgu ręki i nawet nie wymaga monstrualnych kosztów. Czym tak naprawdę jest inteligentny dom?

Czytaj dalej »

Mieszkanie od dewelopera jako inwestycja – czy to się opłaca?

Wynajmowanie mieszkania nierzadko jest bardziej opłacalne, niż korzystanie z bankowych lokat i kont oszczędnościowych. Comiesięczne przychody z tego tytułu stanowią istotny wkład w budżet gospodarstwa domowego, a ponadto – posiadanie własnego mieszkania wiele osób traktuje jako inwestycję i zabezpieczenie finansowe na przyszłość. Nic więc dziwnego, iż kupno mieszkań pod wynajem staje się coraz bardziej popularne. Czy kupno mieszkania od dewelopera w ramach inwestycji jest opłacalne? Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Wynajem mieszkań może być bowiem bardzo dochodowym przedsięwzięciem, należy jednak podejść do niego z rozwagą, nie postępować pochopnie i pamiętać o kilku istotnych zasadach.

Czytaj dalej »